“Takie sobie”
U Kojota — recenzja

U Kojota

Ryba byla ok, natomiast surówki suche, ledwo można było przełknąć.
Szału nie było, na pewno tam już nie wrócę.

Dziękujemy, 621kamilc

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wciągnęłyśmy tu z córką dorsza i halibuta - niebo w gębie! Polecam! Dziś idziemy na gofry i lody, które są niedaleko od tej restauracji - podobno równie pyszne! Damy znać

Dziękujemy, amkapost
Zrecenzowano 9 września 2019

Zamówiłam halubuta z frytkami i bukietem surówek. Rybka niestety ociekala tluszczem. Moze smazona na zimnym tłuszczu?
Najlepsze z dania byly frytki i surowki. Szczegolnie ta z kiszonej kapusty.
Chyba drugi raz sie tu nie pojawię.

Dziękujemy, Agus D
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam niewątpliwą przyjemność jeść danie dnia i bardzo mi smakowało. Porcja duża, cena adekwatna. Gorąco polecam. Fląderka w porcji dziecięcej pozwala się najeść nawet małym żarłokom ;)

Dziękujemy, Gonia_Pokolenczuk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoita restauracja z niewygórowanymi cenami w samym centrum Władysławowa. Jedzenie smaczne, wielkość porcji ok. Dania zamawia sie przy kasie i są donoszone do stolika. Czas oczekiwania na posiłki jest szybki a zupy praktycznie od razu są przynoszone. Dość dużo miejsca więc nie ma problemu z wolnymi stolikami.

Dziękujemy, Tourist123Tourist

U Kojota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Kojota? Podziel się wrażeniami!