“Hmmm, niby ok. Ale...”
U Kojota — recenzja

U Kojota
Zrecenzowano 9 września 2019

Zamówiłam halubuta z frytkami i bukietem surówek. Rybka niestety ociekala tluszczem. Moze smazona na zimnym tłuszczu?
Najlepsze z dania byly frytki i surowki. Szczegolnie ta z kiszonej kapusty.
Chyba drugi raz sie tu nie pojawię.

Dziękujemy, Agus D

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miałam niewątpliwą przyjemność jeść danie dnia i bardzo mi smakowało. Porcja duża, cena adekwatna. Gorąco polecam. Fląderka w porcji dziecięcej pozwala się najeść nawet małym żarłokom ;)

Dziękujemy, Gonia_Pokolenczuk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoita restauracja z niewygórowanymi cenami w samym centrum Władysławowa. Jedzenie smaczne, wielkość porcji ok. Dania zamawia sie przy kasie i są donoszone do stolika. Czas oczekiwania na posiłki jest szybki a zupy praktycznie od razu są przynoszone. Dość dużo miejsca więc nie ma problemu z wolnymi stolikami.

Dziękujemy, Tourist123Tourist
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, tak dobrego dorsza dawno nie jedliśmy. Możliwość wyboru czy ma być smażony czy pieczony, wielki plus. Czas oczekiwani krotki. Polecam

Dziękujemy, 921rafa_m
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie wszystko było całkiem smaczne,nie czekaliśmy długo, spore porcje, pyszny dorsz, lokal jest duży zawsze znajdzie się miejsce

Dziękujemy, OlaL2

U Kojota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Kojota? Podziel się wrażeniami!