“Przyzwoita restauracja”
U Kojota — recenzja

U Kojota
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoita restauracja z niewygórowanymi cenami w samym centrum Władysławowa. Jedzenie smaczne, wielkość porcji ok. Dania zamawia sie przy kasie i są donoszone do stolika. Czas oczekiwania na posiłki jest szybki a zupy praktycznie od razu są przynoszone. Dość dużo miejsca więc nie ma problemu z wolnymi stolikami.

Dziękujemy, Tourist123Tourist

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, tak dobrego dorsza dawno nie jedliśmy. Możliwość wyboru czy ma być smażony czy pieczony, wielki plus. Czas oczekiwani krotki. Polecam

Dziękujemy, 921rafa_m
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie wszystko było całkiem smaczne,nie czekaliśmy długo, spore porcje, pyszny dorsz, lokal jest duży zawsze znajdzie się miejsce

Dziękujemy, OlaL2
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre ale z powodu awarii systemu musieliśmy czekać 50 min na zupę i dwa dania... Niestety nie zostaliśmy poinformowani o zaistniałej sytuacji ani o przewidywanym czasie otrzymania zamówienia w innym przypadku zdecydowanie nie trafilibyśmy tyle czasu.

Dziękujemy, Kurtnica
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Byliśmy w porze obiadowej zachęceni pozytywnymi recenzjami. Najpierw trzeba uzbroić się w cierpliwość bo są długie kolejki do zamówienia. Miejsc jest bardzo dużo więc problemu ze stolikiem nie było. Same dania średnie. Jadłam kotlet prezesa (panierowana pierś z kurczaka) i grillowane warzywa. Warzywa super, kotlet bez smaku a panierka okropna. Mąż jadł polędwiczkę wieprzową z sosem kurkowym. Ocenił, że smaczna.

Dziękujemy, xkatarzynaxx

U Kojota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Kojota? Podziel się wrażeniami!