“Szału nie ma. ”
U Kojota — recenzja

U Kojota
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niczym szczególnym się nie wyróżnia. Menu jak wszędzie. Dużym minusem była kasjerka przyjmująca zamówienie. Brak zaangażowania i wrażenie jakby pracowała za karę. Opryskliwy ton przy odpowiedziach na pytania.

1  Dziękujemy, Dudas1976

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Ze świeżych ryb mają tylko dorsza, reszta mrożona. Ryby w ogóle nie przyprawione, porcja w miarę ok. Z plusów to szybkość podania dań oraz nie najwyższe ceny.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłam tą knajpa przez recenzję na TripAdvisor'ze.
Czy jak ceny.... taki same jak gdzie indziej, więc bez przesady z tym zachwytem.
Zamowiliśmy 3 dania- devolaja z frytkami i zestawem surówek- smaczny, mąż 2ziąl tuszkę pstrąga- był nim zachwycony, a ja przepyszne placki ziemniaczane i coś o czy kuchnia zapomniala- pieczywo czosnkowe z serem.
Gdy zjedliśmy już wszystko poszłam sie upomnieć o moje pieczywo.
Dostałam je od razu przy kasie? Obrzydliwie tłuste, jakby sie duzily w oleju i tak spalone ze balam się złamania zęba.
Tym pieczywom mnie zniechęcili do siebie

Dziękujemy, 502_anetaj
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bar super! Jedzenie pyszne. Szybko podane mimo wielu gości, ceny atrakcyjne. Jak najbardziej polecam!!!

Dziękujemy, theolczi
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam zestaw American Pie :) śniadanie naprawdę spoko, czas oczekiwania ok, cenowo też w porządku.

Dziękujemy, Kinga N

U Kojota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w U Kojota? Podziel się wrażeniami!