“Pyyyyszne”
Tawerna Klipper — recenzja

Tawerna Klipper
Opis: Zachęcamy Państwa do poznania wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie naszego regionu. U nas będziecie mieli możliwość skosztowania świeżych ryb. Znaleźć nas można w urokliwym mieście, jakim jest Władysławowo. To właśnie tutaj oprócz niezwykłej atmosfery, szumu morza, najpiękniejszych plaż oraz ciekawych atrakcji znajduje się prowadzona przez nas od lat Tawerna Klipper. W menu znajdują się zarówno dania rybne, jak i dania mięsne. Dużym uznaniem wśród naszych Gości cieszą się również domowe pierogi, które z pewnością pobudzą kubki smakowe nawet najbardziej wybrednych smakoszy. · zawsze świeże ryby, dania mięsne oraz pyszne desery · piwa kraftowe i regionalne · darmowe Wi-Fi · menu dla dzieci · udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (bezprogowe wejście do lokalu, przestronna dostosowana toaleta) · przewijak dla niemowląt Oprócz doskonałej kuchni oraz sympatycznej i po morsku ubranej obsługi, prowadzona przez nas restauracja zachwyca również swoim wyglądem. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 12 września 2019

Zupa rybna mistrzostwo swiata! Delikatna, gesta, duzo kawalkow ryb.
Flądra fiket bez zarzutu. Do tego pieczone ziemniaczki z sosem czosnkowym. Pychhita.
Naprawde polecam, choc daleko od centrum warto zajrzec!

Dziękujemy, Agus D

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świeże, świetnie doprawione i wysmażone rybki. Szczególnie dorsz i halibut. Czasem długie oczekiwanie na stolik, ale warto! ;)

Dziękujemy, karolo885
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo smaczna rybka, zarówno ta smażona jak i pieczona. Zamówiliśmy pieczonego pstrąga który był bardzo dobry i smażonego sandacza który był wprost przepyszny ! Polecam każdemu również ze względu na wystrój.

Dziękujemy, Gosia R
Zrecenzowano 7 września 2019

Podczas wakacji z synem mojej siostry, postanowiliśmy się wybrać do restauracji, którą znalazłem za pomocą aplikacji TripAdvisor. Samemu nie można usiąść do stolika, tylko trzeba czekać przed restauracją na kelnera, który przyjdzie i wskaże stolik (pomimo, że stoły były akurat wolne). Trochę kiepsko z polityką podawania dań, powinni dostać wszyscy w tym samym momencie, a nie że jedna osoba już je, a druga czeka 15 minut na swoje danie. Cenowo akurat tanio i smacznie. Dostawka na zewnątrz powinna być wyremontowana i przydałaby się klimatyzacja na tak upalne dni, jakie akurat się nam trafiły.

Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano 4 września 2019

Świetnej jakości dorsz, mimo obecnego okresu ochronnego. Ceny przystępne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Dziękujemy, marcin1854

Tawerna Klipper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Klipper? Podziel się wrażeniami!