“Pyyyyszne”
Klipper — recenzja

Klipper

Zupa rybna mistrzostwo swiata! Delikatna, gesta, duzo kawalkow ryb.
Flądra fiket bez zarzutu. Do tego pieczone ziemniaczki z sosem czosnkowym. Pychhita.
Naprawde polecam, choc daleko od centrum warto zajrzec!

Dziękujemy, Agus D

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świeże, świetnie doprawione i wysmażone rybki. Szczególnie dorsz i halibut. Czasem długie oczekiwanie na stolik, ale warto! ;)

Dziękujemy, karolo885
Zrecenzowano 7 września 2019

Bardzo smaczna rybka, zarówno ta smażona jak i pieczona. Zamówiliśmy pieczonego pstrąga który był bardzo dobry i smażonego sandacza który był wprost przepyszny ! Polecam każdemu również ze względu na wystrój.

Dziękujemy, Gosia R
Zrecenzowano 7 września 2019

Podczas wakacji z synem mojej siostry, postanowiliśmy się wybrać do restauracji, którą znalazłem za pomocą aplikacji TripAdvisor. Samemu nie można usiąść do stolika, tylko trzeba czekać przed restauracją na kelnera, który przyjdzie i wskaże stolik (pomimo, że stoły były akurat wolne). Trochę kiepsko z polityką podawania dań, powinni dostać wszyscy w tym samym momencie, a nie że jedna osoba już je, a druga czeka 15 minut na swoje danie. Cenowo akurat tanio i smacznie. Dostawka na zewnątrz powinna być wyremontowana i przydałaby się klimatyzacja na tak upalne dni, jakie akurat się nam trafiły.

Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano 4 września 2019

Świetnej jakości dorsz, mimo obecnego okresu ochronnego. Ceny przystępne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Dziękujemy, marcin1854

Klipper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klipper? Podziel się wrażeniami!