“coś dla każdego”
Klipper — recenzja

Klipper
Zrecenzowano 7 września 2019

Podczas wakacji z synem mojej siostry, postanowiliśmy się wybrać do restauracji, którą znalazłem za pomocą aplikacji TripAdvisor. Samemu nie można usiąść do stolika, tylko trzeba czekać przed restauracją na kelnera, który przyjdzie i wskaże stolik (pomimo, że stoły były akurat wolne). Trochę kiepsko z polityką podawania dań, powinni dostać wszyscy w tym samym momencie, a nie że jedna osoba już je, a druga czeka 15 minut na swoje danie. Cenowo akurat tanio i smacznie. Dostawka na zewnątrz powinna być wyremontowana i przydałaby się klimatyzacja na tak upalne dni, jakie akurat się nam trafiły.

Dziękujemy, boso_przez_

Zrecenzowano 4 września 2019

Świetnej jakości dorsz, mimo obecnego okresu ochronnego. Ceny przystępne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Dziękujemy, marcin1854
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedna z lepszych zupek rybnych jakie jadłam zabielana z sokiem cytrynowym, duże kawałki rybek
Szczerze polecam !!!
Miła obsługa

Dziękujemy, AgataT51
Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam. Produkty z górnej półki dla mas przystępnej cenie. Co prawda aby wejść trzeba odczekać swoje w kolejce, ale warto. Smak wynagradza wszystko. Spory plus za wystrój i klimat.

Dziękujemy, Izdebeth
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co jesteśmy we Władysławowie lub w okolicach to zawsze tu przychodzimy na rybę. I kolejny raz nie zawiedliśmy się. Ryba pycha! Surówki tez! Obsługa profesjonalna! Obiekt czysty! 10/10.

Dziękujemy, katarzynao326

Klipper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klipper? Podziel się wrażeniami!