“Świetna ryba”
Tawerna Klipper — recenzja

Tawerna Klipper
Opis: Zachęcamy Państwa do poznania wyjątkowego miejsca na kulinarnej mapie naszego regionu. U nas będziecie mieli możliwość skosztowania świeżych ryb. Znaleźć nas można w urokliwym mieście, jakim jest Władysławowo. To właśnie tutaj oprócz niezwykłej atmosfery, szumu morza, najpiękniejszych plaż oraz ciekawych atrakcji znajduje się prowadzona przez nas od lat Tawerna Klipper. W menu znajdują się zarówno dania rybne, jak i dania mięsne. Dużym uznaniem wśród naszych Gości cieszą się również domowe pierogi, które z pewnością pobudzą kubki smakowe nawet najbardziej wybrednych smakoszy. · zawsze świeże ryby, dania mięsne oraz pyszne desery · piwa kraftowe i regionalne · darmowe Wi-Fi · menu dla dzieci · udogodnienia dla osób niepełnosprawnych (bezprogowe wejście do lokalu, przestronna dostosowana toaleta) · przewijak dla niemowląt Oprócz doskonałej kuchni oraz sympatycznej i po morsku ubranej obsługi, prowadzona przez nas restauracja zachwyca również swoim wyglądem. Do zobaczenia!
Zrecenzowano 4 września 2019

Świetnej jakości dorsz, mimo obecnego okresu ochronnego. Ceny przystępne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

Dziękujemy, marcin1854

Zrecenzowano 4 września 2019

Jedna z lepszych zupek rybnych jakie jadłam zabielana z sokiem cytrynowym, duże kawałki rybek
Szczerze polecam !!!
Miła obsługa

Dziękujemy, AgataT51
Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam. Produkty z górnej półki dla mas przystępnej cenie. Co prawda aby wejść trzeba odczekać swoje w kolejce, ale warto. Smak wynagradza wszystko. Spory plus za wystrój i klimat.

Dziękujemy, Izdebeth
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co jesteśmy we Władysławowie lub w okolicach to zawsze tu przychodzimy na rybę. I kolejny raz nie zawiedliśmy się. Ryba pycha! Surówki tez! Obsługa profesjonalna! Obiekt czysty! 10/10.

Dziękujemy, katarzynao326
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawde waero chwile poczekac na stolik, za chwile jest to wynagrodzone swietnym smakiem fajnie doprawionych potraw, dorsz niezwykle swiezy, żurek bardzooo smaczny, nawet salatki palce lizać

Dziękujemy, piotrd938

Tawerna Klipper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Klipper? Podziel się wrażeniami!