Władysławowo

“Coś dobrego dla kazdego”
Klipper — recenzja

Klipper
Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam. Produkty z górnej półki dla mas przystępnej cenie. Co prawda aby wejść trzeba odczekać swoje w kolejce, ale warto. Smak wynagradza wszystko. Spory plus za wystrój i klimat.

Dziękujemy, Izdebeth

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co jesteśmy we Władysławowie lub w okolicach to zawsze tu przychodzimy na rybę. I kolejny raz nie zawiedliśmy się. Ryba pycha! Surówki tez! Obsługa profesjonalna! Obiekt czysty! 10/10.

Dziękujemy, katarzynao326
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawde waero chwile poczekac na stolik, za chwile jest to wynagrodzone swietnym smakiem fajnie doprawionych potraw, dorsz niezwykle swiezy, żurek bardzooo smaczny, nawet salatki palce lizać

Dziękujemy, piotrd938
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo profesjonalna obsługa, ceny przystępne a jakość bardzo dobra. Nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Dziękujemy, 50mateuszw
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś nie przepada za tym że w rybie może pojawić się ość- pyszne są kotlety z dorsza :) oczywiście nie tylko one - jedzenie dobrze doprawione i świeże

Dziękujemy, Sylwia M

Klipper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Klipper? Podziel się wrażeniami!