“Dobre rybki i nie tylko”
Chëcz Tawerna — recenzja

Chëcz Tawerna
Nr 50 wśród 75 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 3 marca 2018

Dobra zupa rybna. Gładzica troszkę wodnita ale po doprawieniu ok. Ciekawy klimat. świetne surówki. Tylko jedno krzesełko dla dziecka.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, artur t

Zrecenzowano 16 września 2017

Pani kelnerka jak i "właścicielka"powinny przejść szkolenie obsługi klienta. Po pierwsze ten rodzaj usługi nastawiony jest na krytykę, a obie panie nie potrafią jej przyjąć. Niestety musiałam się spierać czy kucharz powinien wyciągnąć ośc z ryby jeśli ją czuć pod palcem. Odpowiedź otrzymałam że ryby ości mają i tyle. Owszem mają ale jeśli zamawiam filet to płacę za filetowanie czyli ości( uzbierali byśmy cały szkielet) się nie spodziewałam ani ja ani żadna z 3 osób z którymi byłam na obiedzie. Czyli to nie był tylko "wypadek przy pracy" jeśli chciały żebym tak pomyślała to powinny przeprosić i zaproponować zamianę. Szczerze wydaje mi się że właściciel powinien raz wysłać personel na szkolenie, dwa sprawdzić uprawnienia kucharza, chyba że nie zależy mu / jej na zyskach. Okropne doświadczenie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Maria O
Zrecenzowano 3 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 2 rodziny. Zamówiłem standardowo dorsza z frytkami dla siebie i pierogi ruskie dla dzieci . Pierogi porażka rozgotowane z dziwnym farszem , dorsz w smaku nieciekawy. Ogólnie nie polecam. Jest mnóstwo innych restauracji okolicy w tym przedziale cenowym które serwują super jedzenie.

Termin wizyty: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Piotr G
Zrecenzowano 13 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na obiedzie z żoną i teściową, po zamówieniu dań ja dostałem pierwszy a żeby Paniom nie było smutno, że poczekają jeszcze sobie na zamówione dania dostały sztućce i tależe by jeść z mojego dania. Było to bardzo słabe tak samo jak jedzenie które serwują. Nie polecam

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Sebastian R
Zrecenzowano 28 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Obłuda bardzo miła, za to duży plus. Niestety obsługa smaku jedzenia nie nadrobi. Ryba w bardzo dziwnej panierce, która mi nie smakowała. Nie wygląda jak smażone ryba. Poza tym dźwięk mikrofali, mógł wzkazywac, że podany mi rosół, właśnie tak podgrzano. Mojego uzania, mimo miłych kelnerek lokal nie zyskał.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Anna Ż

Chëcz Tawerna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Chëcz Tawerna? Podziel się wrażeniami!