“Po restauracji nie ma śladu ”

Cafe Luna Pasta & Pizza
Nr 50 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nieczynna, mimo że internet wskazuje inaczej. Szkoda, ponieważ specjalnie do niej przyjechaliśmy

Dziękujemy, julciaa1323

Zrecenzowano 21 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre makarony lepszych we Władku nie jadłem. Burgery przeciętne, na ilość nie na jakość. Ogólnie mogę polecić.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, piotrekn125
Zrecenzowano 29 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Do restauracji zaszliśmy zachęceni pozytywnymi opiniami. Zamówiliśmy pizzę capriciosa i burgera klasycznego. Kelnerka od razu poinformowała, ze na burgera trzeba będzie dłużej poczekać, co jest dużym plusem bo można zdecydować czy ma się ochotę dłużej poczekać. Pizza dobra, duży wybór sosów, dosyć krotki czas oczekiwania. Burger smaczny, mięso soczyste. Tego dnia była tylko jedna kelnerka, wiec mimo prośby o rachunek, nie doczekaliśmy się go. Kelnerka miła, barman już mniej.

1  Dziękujemy, agnieszkab281
Zrecenzowano 26 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Pizza w lunie jest typowo domowa i smaczna, bałam się że dostaniemy kawał buły z seropodobnym czymś a dostałam całkiem zacną "polską" pizzę. Włoch by pewnie kręcił nosem ale dla nas była ok. Ceny bardzo w porządku. Zamawialiśmy też zapiekankę z szynką i ananasem (jesli mnie pamięć nie myli). Dodatkow na całej (długiej) bagietce sporo, można się najeść na szybko jak gofry i inne słodkości juz się przejedzą. Dobre na szybka i syta przekaske po pływaniu w morzu :)

Dziękujemy, Anka B
Zrecenzowano 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Na tle okolicznych "pizzeri", "smażalni" i "burgerowni" Luna wypada całkiem nieźle. Burgery są smaczne, a kucharze pozwalają nawet wybrać stopień wysmażenia wołowiny, i co najważniejsze potrafią potem sprostać określonym wymaganiom. Pizza bardzo dobra, z pieca (elektrycznego), ciasto świeże i chrupkie, dodatki trzymają się na jego powierzchni. Wystrój prosty i bez fajerwerk, po prostu nadmorski.

Dziękujemy, damianp845

Cafe Luna Pasta & Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Luna Pasta & Pizza? Podziel się wrażeniami!