Plac zabaw uratował wyjście

Nawet OK

Zrecenzowano: 1 września 2019
Leszek G

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dzieci fajne miejsce. Dwulatek najlepiej bawił się na placu zabaw. Tu trzeba przyznać, że to najlepszy plac zabaw, na jakim mieliśmy okazję się bawić. Jednak wiele szumnie nazwanych atrakcji była ogromnym zawodem. Tunel z rekinami to nic innego jak grafitti, do tego nie do końca w mojej estetyce. Żywe rekiny to niestety również chwyt, działający na wyobraźnię, ponieważ na terenie obiektu są 2 malutkie rekinki, pływające w brudnej wodzie (aż żal zwierzaków). Dla dziecka ciut starszego może być to interesująca przygoda, natomiast dorosły może się nudzić. Trochę szkoda, bo miejsce ma ogromny potencjał, bilety kosztują słono, ale być może coś się jeszcze zmieni

Dziękujemy, Gonia_Pokolenczuk
Zrecenzowano: 1 września 2019

Na cały dzień z małymi dziećmi dobre. Plac zabaw i dmuchańce dostępne bez ogrniczeń to sobie odpoczeliśmy. Dla samych dorosłych atrakcje średnie. Papugarnia duży +

Dziękujemy, Leszek G
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną, park bez szału ale dzieciom się podobało. Reklamy bardzo przebarwień. Jeśli jednak ma się okazję nabyć bilety w promocji to warto się wybrać, w cenie regularnej jest stanowczo za drogo, lepiej poszukać innej atrakcji.

Dziękujemy, arek m
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park ma wiele negatywnych recenzji. Ryzykowaliśmy wizytę i opłaciło się. Nie jest to szczyt marzeń, a nazwanie niektórych części "atrakcjami" jest nadużyciem, ale ogólnie miłe miejsce do spędzenia nawet całego dnia. Trzyletni synek nie chciał stamtąd wyjść. Gdyby nie beznadziejny koncert disco polo w trakcie naszej wizyty, byłoby lepiej. Polecam.

1  Dziękujemy, 746_ukaszt
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie polecam w 100 % ,badziew,badziew jeszcze raz badziew co do atrakcji
tunel z rekinami to malunek na ścianie
Papugarnia to zaledwie kilka papug do których nie można nawet wejść
Rzezby morskich stworzeń wogole nie przyciągają uwagi chyba że wieloryb który tryska woda za 2 złote
Pokój z drewnianymi rybami wogole nie interesuje dzieci jak również seans filmowy o podwodnej rzeczywistości w których Pan zakłada okulary bez możliwości dotyku nie sprawia żadnego wrażenia A jakość filmu tandetna udział w tym przedsięwzięciu może wziąść dziecko od 7 lat
Jedyna prawdziwa atrakcja jest plac zabaw z dmuchancami
Bilet 49zl dorośli 39 dziecko nie jest adekwatny to jakości obiektu
Nie polecam !!!!!!