Nawet OK

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019
arek m
torun

Zrecenzowano: 1 września 2019

Na cały dzień z małymi dziećmi dobre. Plac zabaw i dmuchańce dostępne bez ogrniczeń to sobie odpoczeliśmy. Dla samych dorosłych atrakcje średnie. Papugarnia duży +

Dziękujemy, Leszek G
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z rodziną, park bez szału ale dzieciom się podobało. Reklamy bardzo przebarwień. Jeśli jednak ma się okazję nabyć bilety w promocji to warto się wybrać, w cenie regularnej jest stanowczo za drogo, lepiej poszukać innej atrakcji.

Dziękujemy, arek m
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Park ma wiele negatywnych recenzji. Ryzykowaliśmy wizytę i opłaciło się. Nie jest to szczyt marzeń, a nazwanie niektórych części "atrakcjami" jest nadużyciem, ale ogólnie miłe miejsce do spędzenia nawet całego dnia. Trzyletni synek nie chciał stamtąd wyjść. Gdyby nie beznadziejny koncert disco polo w trakcie naszej wizyty, byłoby lepiej. Polecam.

1  Dziękujemy, 746_ukaszt
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Nie polecam w 100 % ,badziew,badziew jeszcze raz badziew co do atrakcji
tunel z rekinami to malunek na ścianie
Papugarnia to zaledwie kilka papug do których nie można nawet wejść
Rzezby morskich stworzeń wogole nie przyciągają uwagi chyba że wieloryb który tryska woda za 2 złote
Pokój z drewnianymi rybami wogole nie interesuje dzieci jak również seans filmowy o podwodnej rzeczywistości w których Pan zakłada okulary bez możliwości dotyku nie sprawia żadnego wrażenia A jakość filmu tandetna udział w tym przedsięwzięciu może wziąść dziecko od 7 lat
Jedyna prawdziwa atrakcja jest plac zabaw z dmuchancami
Bilet 49zl dorośli 39 dziecko nie jest adekwatny to jakości obiektu
Nie polecam !!!!!!

2  Dziękujemy, Agnieszka R
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Najbardziej okropny park jaki w życiu widziałam. Tunel z rekinami to hit ! Tunel jest ale rekiny namalowane ! Jak można tyle pieniędzy brać za wstęp za taką zenade. Rekuny w brudnym i smierdzacym akwarium az zal. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Sosnow