“kawa”
Restauracja Glada — recenzja

Restauracja Glada
Nr 37 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wstąpiliśmy na kawę i ciasto.Ciasta smaczne ,pięknie podane ,obsługa miła i uprzejma.Widok na na port,daje rozluznienie i chwile zadumy

Dziękujemy, ewaczarna

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędzając dłuższy weekend przed sezonem letnim w godzinach południowych postanowiliśmy skosztować barszczu czerwonego z koldunami - wyśmienity, gorąco polecam. Na deser do pysznej kawki szarlotka z lodami albo sernik naprawdę smaczny. Polecamy

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, AnnaK13504
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

12 zł zaplaciłam za lure z kostkami lodu, która w karcie nazywała sie kawą mrożoną. Kelnerka jakby zbulwersowana, że nic innego nie wzięliśmy

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, LidiaC1487
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zestaw dnia jak dla mnie średni. Chociaż zupa mi smakowała niestety wielkość rybki była za mała, sałatki były Ok. Niestety sobie zamówioną porcją nie pojadłem. Fajnie że można usiąść na zewnątrz z widokiem na port.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, romank314
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Aż szkoda, że odkryłam tę restaurację 2 dni przed wyjazdem! Jutro też pójdę, może zamówię dwie zupy, żeby się najeść na zapas. :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, agiesia2270

Restauracja Glada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Glada? Podziel się wrażeniami!