“koszmar”
Restauracja Glada — recenzja

Restauracja Glada
Nr 37 wśród 74 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

12 zł zaplaciłam za lure z kostkami lodu, która w karcie nazywała sie kawą mrożoną. Kelnerka jakby zbulwersowana, że nic innego nie wzięliśmy

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, LidiaC1487

Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zestaw dnia jak dla mnie średni. Chociaż zupa mi smakowała niestety wielkość rybki była za mała, sałatki były Ok. Niestety sobie zamówioną porcją nie pojadłem. Fajnie że można usiąść na zewnątrz z widokiem na port.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Roman K
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Aż szkoda, że odkryłam tę restaurację 2 dni przed wyjazdem! Jutro też pójdę, może zamówię dwie zupy, żeby się najeść na zapas. :)

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, agiesia2270
Zrecenzowano 9 lipca 2017

Wróciłem tu po latach. Wystrój z niewielkimi modernizacjami. Zupa trafiła się bardzo smaczna. Ryby do wyboru. Smaki standardowe. Obsługa miła. Widok na port i chwila smakowego relaksu. Co przy 11 stopniach i deszczu w lipcu ma znaczenie.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, RomanAlijewicz
Zrecenzowano 1 września 2016 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupka dużo kawałków dorsza i łososia... Zamówiłem sole niestety były to filety o dość przeciętnym smaku, sandacz w warzywach smaczny, a całość nie droga obiad dla 2 + piwko ok 70zl..
Zupa i jeszcze raz zupa ;-)

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, mefiiu

Restauracja Glada — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Glada? Podziel się wrażeniami!