Zrecenzowano: 8 września 2019

Pyszne śniadania i ogólnie ładny wystrój. Tyle pozytywów.
Rezerwowaliśmy pokój 'junior love' z dodatkową wanną, która była dla nas kluczowa jeśli chodzi o wybór tego, a nie innego hotelu. Okazało się jednak, że tylko w naszym pokoju jest awaria prądu, w wyniku czego 2 godziny spędziliśmy siedząc bezczynnie, aż obsługa sprawdzi, co się dzieje. Ostatecznie przeniesiono nas do innego pokoju - standardem równym naszemu, z tą różnicą, że nie był to pokój junior love tylko junior Office (o ile dobrze kojarzę). Mimo ze w standardach hotelu był to pokój równoległy, dla nas był on dużo gorszy - po pierwsze brak wanny, która była dla nas kluczowa, przez bezużyteczne ogromne biurko, po jedno jedyne małe lustro, gdzie w pokoju który Rezerwowaliśmy była toaletka z ogromnym lustrem. W ramach rekompensaty zaproponowano mam wstawkę z wina do pokoju lub kolację na koszt hotelu, która okazała się okrojonym menu, którym była obiadokolacja dla gości. Mieliśmy podobna sytuację w innym obiekcie, ale tam sytuacja została rozwiązana na wysokim poziomie, ponieważ dostaliśmy upgrade do pokoju o wyższej kategorii, a także darmowy parking. Tu nic z tych rzeczy nie miało miejsca. Ostatecznie spędziliśmy resztę wyjazdu w pokoju, który nie spełniał naszych oczekiwań za cenę, która niska nie była.
Jeśli ktoś ma 'szczęście' do nieprzewidzianych sytuacji - nie polecam. My byliśmy strasznie rozczarowani.

Dziękujemy, 298danielw
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt rodzinny we wrześniu 2019 (3 osoby dorosłe i 2 dzieci /5 i 2 lata/)
Plusy:
-przestronne apartamenty
-blisko plaży
-leżaki na plaży
-ręczniki plażowe
-SPA
-sala zabaw i basen z brodzikiem dla dzieci (dostępne koła i makarony)
-parking zewnętrzny i podziemny
-ścianka wspinaczkowa wewnątrz budynku

Minusy:
-brak zamkniętego łącznika pomiędzy budynkiem hotelu i apartamentami (powrót z basenu jest utrudniony)
-słabo wyposażona siłownia
-dopiero pod koniec pobytu do sali zabaw przyniesiono zabawki (puzzle, auta etc), brak kolorowanek czy książeczek

Dziękujemy, Małgorzata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Manager, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORTOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,

Na wstępie bardzo chciałabym podziękować za wybór Gwiazdy Morza jako miejsca swojego pobytu. Niezmiernie ciszymy się, że doceniają Państwo udogodnienia, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o rodzinnym wypoczynku. To właśnie uśmiech i zadowolenie najmłodszych Gości przynosi nam najwięcej satysfakcji.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i przekazanie nam cennych uwag. Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne, bo właśnie dzięki nim możemy udoskonalić nasz serwis. Opisane przez Panią spostrzeżenia zostały przekazane do odpowiednich działów. W najbliższych dniach zakończymy budowę szklanego przejścia między budynkami, które zapewni komfortowe przejście pomiędzy nimi, jednocześnie nieustannie doposażamy nasz obiekt tak, aby zadowolić w pełni naszych Gości. Wierzę, że podczas kolejnej wizyty zaskoczymy Państwa samymi pozytywnymi zmianami!

Raz jeszcze dziękuję za wszelkie cenne uwagi i zapraszam do bezpośredniego kontaktu przed Państwa kolejnym pobytem.

Pozdrawiam serdecznie życząc udanego dnia,

Zrecenzowano: 2 września 2019

Nowy, bardzo atrakcyjny hotel położony nad samym morzem. Do plaży 150 m piękną ścieżką wśród drzew na wydmach, bezpośrednie wyjście z obiektu, własna plaża z leżakami, bar na plaży. Piękna architektura wnętrz, pokoje urządzone nowocześnie, dobrze zaprojektowane, wielkie podwójne łóżko super wygodne. Bardzo ciekawa łazienka, całkowicie przeszklona, dla wstydliwych możliwość zasłonięcia zasłonami:) Balkon w każdym pokoju. W pokoju własna klimatyzacja regulowana według potrzeb. Hotel zapewnia wiele rozrywek: 3 baseny wewnętrzne (2 dla dzieci), basen infinity na dachu, kilka saun, w tym parowa i dla dzieci, 2 duże jacuzzi zewnętrze położone wśród drzew, siłownia, sala zabaw dla dzieci i sala do animacji, plac zabaw w parku. Pyszne bogate śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, duży wybór napoi, pyszna kawa. Wypoczynek w tym hotelu to prawdziwa przyjemność dla ciała, duszy i oczu. Na dachu taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Pokoje są fantastycznie wyciszone, nie słychać pociągów ani żadnych hałasów z ulicy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony ulicy wychodzą na zachodnią stronę, co daje dużo słońca w ciągu dnia. Hałas niestraszny- pokój jest b dobrze wyciszony.
Dziękujemy, Pio M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Manager, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORTOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy sprawić, by Państwa pobyt był niezapomniany. Bardzo cieszy nas fakt, że lokalizacja, udogodnienia oraz design hotelu przypadł Państwu do gustu. Satysfakcja Gościa jest dla nas motywacją do dalszego i nieustannego udoskonalania jakości naszych usług. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by spełniać Państwa oczekiwania.
Mamy nadzieję, że pozytywne doświadczenie z ostatniego pobytu sprawi, że będziemy mieli przyjemność gościć Pana ponownie.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo db,świetny design
Śniadania świetne,b.db jedzenie w obu restauracjach
Sympatyczna uśmiechnięta obsługa/Panie Kinga,Angelika,Lidia,
Pan Mikołaj ,można zawsze liczyć na Panią Ewę N.
Barmani w pobliżu recepcji pełni zapału
Niestety hotel nie posiada własnej płazy -właściwie jesteśmy skazani na plaże publiczna wypełniona wiatrolapami i głośna muzyka disco polo
Pokoje-cześć wynajmujących posiada widok na nasyp ikolejowy i narażona jest na hałas przejeżdżających pociągów
Last but not least-miejscowość nie zachęca do spacerów ,wypełniona jarmarcznymi budami
Hotel moglby funkcjonować w każdym miejscu na całym świecie-tylko nie we Władysławowie.

1  Dziękujemy, 795krzysztofb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Kierownik, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORTOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za wybór Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT na miejsce swojego wypoczynku. Cieszymy się, że docenili Państwo nasze wnętrza, oraz ofertę gastronomiczną. Z radością przyjmujemy fakt, że nasz Team zaopiekował się Państwem na najwyższym poziomie. Z pewnością przekażemy słowa uznania, gdyż to właśnie jest naszą motywacją do jeszcze większego wysiłku!
Aby zapewnić maksymalny komfort naszym Gościom, w pokojach znajdują się okna dźwiękoszczelne, zapewniające wyciszenie. Jednocześnie, by zapewnić dostęp świeżego powietrza są one wyposażone w klimatyzację i system wentylacji.

Pozdrawiamy serdecznie i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z Państwem,

Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt z rodziną i mogę stwierdzić że wszystko na 5+. Super część basenowa i saun. Fajne animacje. I do tego ta lokalizacja. Własne wyjście na plażę tylko kilka chwil. I do tego taras na poziomie 4+ z pięknym widokiem na morze.
Faktycznie są pociągi za oknem ale w naszej ocenie wyciszenie pokoji rozwiązuje ten problem. Trzeba jedynie zamykać okna, a to nie problem bo jest klimatyzacja.
My tu wrócimy!!

Dziękujemy, playz2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Manager, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORTOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dzień dobry,

Bardzo cieszymy się, że nasz piękny obiekt zapewnia doskonały wypoczynek i zachęca do powrotów! Szczególnie jeśli był to rodzinny, wspólnie spęczony czas.
Już nie możemy się doczekać, aby gościć Państwa ponownie!

Pozdrawiamy i do zobaczenia!
marketing@gwiazdamorza.com