Zrecenzowano: 2 stycznia 2016

Fajne miejsce na wypoczynek posezonowy, tym bardziej, że można zabrać ze sobą psa. Bardzo miła obsługa, pokoje OK, ciepłe, mimo mrozu na dworze, z lodówką, czajnikiem, TV, dostępem do internetu, wszystko czego trzeba. Spokój, cisza, super trasy spacerowe, otwarte morze z jednej strony, zatoka z drugiej, blisko do Władysławowa. Serdecznie polecam.

Termin pobytu: styczeń 2016
1  Dziękujemy, Anna A
Zrecenzowano: 1 września 2015

Kameralne miejsce dla miłośników windsurfingu, dobry plac zabaw dla dzieci, miła obsługa. Pierwszy camping w drodze na Hel, nie trzeba stać w korkach ;-)
Szkółka windsurfingowa bardzo dobra. Pokoje są ok, szczególnie te z widokiem na Zatokę Pucką.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano: 30 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Świetnie zarzadzany, bardzo czysty, kameralny camping. To co nas ujęło to bardzo miła obsługa. Poza przyczepami i polem namiotowym dostępne także pokoje hotelowe. My korzystaliśmy z przyczepy. Nowa, czysta, komfortowa. Bardzo czyste i świeżo po remoncie łazienki. Na miejscu możliwość wypożyczenia rowerów i skuterów. Dobra baza dla pływajacych i chcacych się uczyć. Dobre zaplecze dla dzieci. Jest plac zabaw. Mozna tez skorzystac z polkoloni. Dobre jedzenie w tutejszej restauracji.

Termin pobytu: lipiec 2015
Dziękujemy, 911zene