Władysławowo
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pokój w obiekcie zarezerwowałem na Booking dla 2 osób na 5 nocy z kilkudniowym wyprzedzeniem. Otrzymałem potwierdzenie rezerwacji. Przez te kilka dni nikt się ze mną nie kontaktował. Po przybyciu na miejsce obsługa stwierdziła, że nie ma dla nas pokoju, ponieważ nie zauważyli rezerwacji Booking. Próbowano nam zaproponować zakwaterowanie na jeden dzień w jakimś innym obiekcie. Zero słowa przepraszam, żadnej próby realnej pomocy. Przyjechaliśmy w wysokim sezonie i musiałem na szybko szukać alternatywy, którą cudem znalazłem, w innej miejscowości. Podróżowałem po całym świecie i pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją i postawą obsługi (nie mamy pokoju który zarezerwowałeś, nie zauważyliśmy maila, zero słowa przepraszam). Obsługa była bardzo nieprofesjonalna, wrażenie totalnego olania klienta. Nie polecam, sprawdzajcie czy Was łaskawie wpisali na listę gości, bo rezerwacja przez Booking tego nie gwarantuje. Grzegorz Sierpiński

2  Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel sześć z plusem. Miła obsługa, a pokoje czyste i schludne. Nie ma do czego się przyczepić. Pizzeria też bardzo dobra, najlepsza w okolicy. Polecam z czystym sumieniem, napewno tu wrócę z rodziną.

Dziękujemy, Łukasz T
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Plusy
-dobre śniadania i pyszne obiady, zwłaszcza zupy
-sala zabaw dla małych dzieci
-dwugodzinne animacje po obiedzie
-wygodne łóżko

Minusy
- śniadanie dopiero od 8 30 i trwa tylko do 9 30
-na obiad codziennie ziemniaki i jakieś mięso, pensjonat totalnie nie dla wegetarian
-brak soków do śniadania oraz zwykłej wody (jest tylko z cytryna, nie wszystkie dzieci taką wypiją)
- do obiadu podawane okropne, tanie, bardzo niezdrowe rozcienczone soki z wodą
-mali komfortowe łóżka na dostawcę i konieczność codziennego ich rozkładania i skladania
- brak podstawowych kosmetyków do mycia w łazience nawet mydła, brak suszarki
- do dyspozycji dostaje się tylko jedną kartę do pokoju
- brak wody mineralnej na powitanie gosci
- brak klimatyzacji

Dziękujemy, DIANA_HUHUHU
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Spędziliśmy cudowne sześć nocy w tym pensjonacie.Zacznę od podziękowań szefom obiektu wraz z cudowna mama, pani menadżer oraz panią na kuchni.Zawsze czysto, wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. Nie mogę też pominąć pani animatorki która z wielkim sercem poświęcała czas na zabawy z dzieciakami.Ostatnie podziękowanie a zarazem pierwsze kieruje do ekipy robiącej najlepszą pizze i burgery na świecie z Pascalem na czele - Szacuneczek dla was!!!
Pozdrowienia od Romana,Eweliny i Leny z Krakowa ;))))))

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Roman P
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Hotel „Jasny Brzeg” to nie tylko z samej nazwy gościnny dom. Pracują tu ludzie, dla których goście odwiedzający ich progi są jak rodzina i nie ma w tych moich słowach ani odrobiny przesady.
To hotel wywodzący się z rodzinnej tradycji, pierwsza pani Maria (mądra kobieta z ogromną klasą i w pięknych kapeluszach) otworzyła szeroko najpierw serce, a potem drzwi tego hotelu, aby po chwili oddać „Jasny Brzeg” w ręce swojej córki Marzeny i Jej męża Zbyszka.
Przyjeżdżamy tu od kilku lat i wciąż jest piękniej. Remonty trwają tu niezauważalnie szybko, byś mógł jeszcze bardziej zachwycać się całokształtem estetyki.
Nikt nie jest tu nachalny, wszyscy są pomocni.
Nic nie jest tu na pokaz, a wszystko służy Twojemu odpoczynkowi i wszystko jest dla Ciebie.
To miejsce gdzie PACHNIE, a nad tym czuwa pani Jola – dobry duch tego hotelu :)
Ceny przyjazne :) Będziemy tu niezmiennie wracać.
A DESER?... oto on :
ŻAREŁKO w… „Byle do brzegu”
Wnuczka pani Marii, córka Marzeny i Zbyszka = Dżesika oraz Borys w ubiegłym roku „przykleili” się do hotelu swoich bliskich i zaczarowali…
To czarowanie nie tylko smakiem wybornym, to czarowanie jakością doskonałych produktów i wielka dojrzałość (pomimo młodego wieku) w zakresie szacunku dla konsumenta.
Pizza ma włoski zapach bez ściemy, bo z produktów sprowadzanych z Włoch Masza ocena w skali od 1-10 oraz naszych wybrednych (rozpaskudzonych ;)) kuchnią wnuków to ocena 11… i więcej :)
Danielowi dziękujemy za tajską boskość lodów, łał…
Będziemy wracać, mamy blisko :)
KaRed Gdańsk

Wskazówka dotycząca pokoi: dla dużych rodzin pokój 105 z tarasem lub 207 2 piętro
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 787KaRed