Władysławowo

“Piękne bistro przy morzu”
Buła Burger — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Buła Burger
Nr 34 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Opis: Burgery i zapiekanki przygotowywane u nas na miejscu od podstaw. Naszym atutem są własne bułki, wołowina z lokalnej masarni przez nas mielona, świeże warzywa,samorobne frytki podawane do każdego burgera, własne sosy, pyszne drinki i lemoniady przygotowywane na owocach a nie syropach :)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Codziennie przechodziliśmy obok na plaże ,Buła Burger znajduje sie przy wejściu na plaże nr.3.Jest tam kawiarnia ,cukiernia i przekąski.Jedliśmy przepyszne burgery ,pilismy lemoniady, super krewetki pierwsza klasa ,polecam najbardziej -błagam spróbujcie 'miodzio".Kawa , ciasta i ciastka przepyszne .To był nasz przystanek w jedną jak i w drugą stronę.Ceny -krewetki 18 zł burger od 22-28 zł ciastka 3-16zł.Polecam dla rodzin, singli i par

Dziękujemy, ewaczarna
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Burger smaczny wzięliśmy opcję ANANAS. Dla mnie wersja słodkawa nie do końca ale mąż zachwycony. Mięsko pierwsza klasa. Duży domowy faktycznie wołowy i własnego wyrobu frytki z ziemniaków w mundurkach super :). Do tego Tequila Panów też fajna :) obok cukiernia z lodami więc dzidziuś też zachwycony. Daję za pierwszym razem 5 ale jak to ja przetestuję ponownie :).

Dziękujemy, 897aniaj

Buła Burger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Buła Burger? Podziel się wrażeniami!