“Łosoś wędzony”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Kolej na Rybkę
Zamów online
Nr 35 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Opis: Bar,, Kolej na Rybkę-władysławowo '' to miejsce gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi zjesz pyszną świeżo wędzoną rybkę wyjętą prosto z parującej lokomotywy, ale także wypijesz regionalne piwo z ponad 100 rodzajów do wyboru, zjesz świeżo smażoną rybkę, którą sami łowimy na naszych kutrach. Spędzisz razem z nami miło czas przy muzyce na żywo,wielu wieczornych grach,zabawach oraz morskich opowieściach
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszne ryby wędzone, niepozorne miejsce blisko plaży z niskimi cenami, miła obsługa, możliwość zamówienia ryb na wynos polecamy

Dziękujemy, angel1989marta
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Świetne miejsce! Ryba i frytki klasyk polskiego morza. Polecam okonia morskiego. Smacznie i duze porcje.

Dziękujemy, Lenio100

Kolej na Rybkę — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kolej na Rybkę? Podziel się wrażeniami!