“Nie ma konkurencji we Władysławowie”
Restauracja H12 — recenzja

Restauracja H12
Nr 12 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Opis: Tutaj zjesz lunch z rodziną lub przyjaciółmi, a także spotkasz się ze znajomymi przy dobrej kawie. Spróbujesz lekkiej kuchni bazującej na regionalnych produktach najwyższej jakości i świeżych ryb z Morza Bałtyckiego.

Nie ma konkurencji na tym poziomie i może to jest problem? Po pierwsze czy to taki duży problem mieć trochę więcej kart menu? Nie mówię, że jedna na każde miejsce, ale kilka więcej by się przydało, by obsługa nie szukała po stołach marnując czas swój i gości. Obsługa też nierówna, bądź nie daje sobie rady przy większym obłożeniu. W piątek po południu wszystko szybko i sprawnie. W sobotni wieczór (po sezonie) trzeba było się samemu fatygować po kartę (po 10. minutach czekania). Obsługa musi też popracować nad wyrazem twarzy i tonem wypowiedzi. Taka praca, choćby roboty było multum, trzeba założyć maskę i nie przenosić złych emocji na gości.
Za to kuchnia się postarała: chłodnik z matjasem bardzo smaczny, filet z łososia na patelni/gillu tylko ciut za długo (można wybaczyć), z ciekawymi dodatkami, sałatka z łososiem i mango również ciekawa. Dorsz smaczny, ale trochę pływał w tłuszczu.
Burgera nie próbowaliśmy, ale albo wszyscy goście restauracji, których widziałem chcieli well-done albo kuchnia nie uznaje cudnie różowej wołowiny, w każdym razie polecam na wszelki wypadek poinformować obsługę o stopniu wysmażenia przy zamawianiu.
Ogólnie bardzo smacznie, ale nadal jest nad czym pracować i nie tracić koncentracji.
Polecamy, jak jeszcze raz odwiedzimy Władysławowo, na pewno zjemy H12.

Dziękujemy, dppw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Kierownik, Restauracja H12Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry,

dziękujemy za zaufanie i wizytę w naszej Restauracji H12 oraz czas poświęcony na pozostawienie swojej opinii. Jesteśmy w przededniu zmiany karty na jesienną wersję, już niebawem zaprosimy Państwa do zapoznania się z nowym menu. Mamy nadzieję, że również jesienna odsłona naszej kuchni spełni Państwa oczekiwania, a posiłek przebiegnie w miłej atmosferze z pomocną i uśmiechniętą obsługą!
Do zobaczenia przy kolejnej wizycie we Władysławowie,

Pozdrawiamy ciepło,
Marketing Manager

Jedzenie jest jak najbardziej ok. Obsługa niestety jak za karę. 10 min czekania bez podejścia, podania menu. A jak się zorientowali to przynieśli jedno. Dawno nie miałem (nie)przyjemności z tak nieogarniętą obsługą

Dziękujemy, Rafał K

Dzień dobry,

dziękujemy za czas poświęcony na pozostawienie swojej opinii. Ciszymy się, że nasza kuchnia spełniła Państwa oczekiwania i zapewniła smaczny wybór.
Głęboko wierzę, że podczas Państwa kolejnej wizyty odczują Państwo pozytywne zmiany, naszą gościnność i opiekę od samego wejścia do Restauracji.

Pozdrawiam,
Marketing Manager

Zanim jeszcze weszliśmy do H12, po przeciwnej stronie mijaliśmy płacącego kucharza. Niby nic w tym dziwnego, a jednak wyglądał tak jakby wyszedł prosto z kuchni o czym świadczyła rękawiczka na jego ręku. Miejmy nadzieję, że ubrał ją tylko po to, żeby ręka nie przeszła smrodem, a wracając na kuchnię umył dłonie i założył nową parę. Nie zraziło nas to, więc i tak z wcześniejszym zamiarem sprawdzenia tej restauracji, weszliśmy. Restauracja nie jest tam od kilku lat, a menu są zwyczajnie brudne. Zamówiony hamburger podawany z frytkami okazał się bardzo dobrym. Lokal czysty. Wyjątkiem była listwa od okapu koloru żółto-brązowego. Do serwowanego pare stolików dalej stołu podeszła inna kelnerka i spytała czy wszystko smakuje. U nas tego zabrakło. Obsłudze na sali brak uśmiechu, zainteresowania i utrzymywania kontaktu wzrokowego podczas przyjmowania zamówienia. Nie wsadzam wszystkich do jednego worka, dlatego małe spotkanie w gronie restauracyjnym powinno przypomnieć pracownikom, że mają gości wymagających czegoś więcej niż tylko przyniesienie jedzenia i terminala.
Z chęcią wrócę na hamburgera, lub spróbuje czegoś innego z menu.

Dziękujemy, slonypies

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Przesłane spostrzeżenia zostały przekazane do naszego działu gastronomii. Jesteśmy w przededniu zmiany karty na jesienną wersję, już niebawem zaprosimy Państwa do zapoznania się z nowym menu.
Nasi Goście są dla nas najważniejsi, mamy nadzieję, że podczas kolejnej wizyty odczują Państwo pozytywne zmiany, naszą gościnność i opiekę nad przyjemnym i smacznym posiłkiem!
Serdecznie zapraszamy do spróbowania nowych dań z naszej karty podczas kolejnego pobytu we Władysławowie.

Pozdrawiamy, życząc udanego dnia,
Marketing Manager

Wyjazd rodzinny ze znajomymi. Szukaliśmy innego miejsca niż wszystkie te knajpki we Władku oferujące w standardzie wszędzie tą samą "masówkę" dla tłumów. Nowoczesne wnętrze, miła obsługa, spokojna okolica dająca odetchnąć od tłumu i zgiełku, pozwalająca skupić się na jedzeniu, rozmowie i odpoczynku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie pyszny tatar, smakował wszystkim, nad burgerem w mojej ocenie można by trochę popracować nad mięsem, oraz dodatkami które sprawiłyby by był bardziej soczysty. Wiele dań pozostaje by je jeszcze spróbować. Wrócimy tu z pewnością ponownie.

Dziękujemy, kowal_wa

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Każda z nich jest dla nas ważna, a każda dobra motywuje nas do podnoszenia poprzeczki jeszcze wyżej.
Serdecznie zapraszamy ponownie do spróbowania kolejnych dań z naszej karty, już niebawem czekają nas jesienne zmiany!

Pozdrawiamy,
Marketing Manager

Gdy odkryłem, że we Władysławowie powstała nowa restauracja, bardzo się ucieszyłem - spędzam w okolicy pięć miesięcy w roku, a "kulinarna mapa" Władysławowa jest, delikatnie mówiąc, bardzo uboga.
Zaczynając od pozytywów - przyjemny wystrój, taki "smart casual. Dający poczucie bycia w dobrej restauracji ale bez sztucznego zadęcia. Do tego przesympatyczna obsługa!! Uśmiechnięci, rozmowni, wieki plus. Niestety - są też słabe strony... BURGER... niestety, w burgerze nic się nie zgadza... poczynając od bułki, "nabitej", suchej i bladej a kończąc na mięsie, również suchym i wysmażonym do granic możliwości...
Po tygodniu od pierwszej wizyty postanowiłem dać drugą szansę, i wybrałem się po raz kolejny do h12. Obsługa nadal świetna. Tym razem wziąłem pierogi z kaczką, tu nie było wpadki - ciekawe dodatki (portobello, bób) ale same pierog po prostu poprawne, smaczne pierogi jakich wiele.
Wielka szkoda, bo choć lokal fajny, obsługa wspaniała, to jednak główną rolę musi grać jedzenie - a to nie zachwyca.

Dziękujemy, Filip N

Dzień dobry,

serdecznie dziękujemy za wizytę w naszej Restauracji oraz pozostawienie swoich spostrzeżeń. Cieszy nas fakt, że zarówno wystrój jak i obsługa znalazły Państwa uznanie. Pozostałe uwagi zostały przekazane do Szefa Kuchni i mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie uda nam się pozytywnie Państwa zaskoczyć!

Pozdrawiamy znad morza,

Restauracja H12 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja H12? Podziel się wrażeniami!