Władysławowo

“Przyjemne miejsce ”
Restauracja H12 — recenzja

Restauracja H12
Nr 12 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Opis: Tutaj zjesz lunch z rodziną lub przyjaciółmi, a także spotkasz się ze znajomymi przy dobrej kawie. Spróbujesz lekkiej kuchni bazującej na regionalnych produktach najwyższej jakości i świeżych ryb z Morza Bałtyckiego.
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

H12 to krótko mówiąc najlepsze miejsce we Władysławowie. Przemiła obsługa i dość proste, minimalistyczne wnętrze. Zamówiliśmy chłodnik, który okazał się bardzo ciekawy w smaku, zawiodła nas natomiast zupa rybna, która była dość wodnista i bazowała głównie na łososiu. Stek o który prosiliśmy by był rare, był praktycznie surowy, blau. Natomiast schab z kością okazał się pyszny, soczyste mięso, przyjemne dodatki. Dania były wiec trochę nierówne jak na tej klasy restauracje, niemniej jest to miejsce warte polecenia

Dziękujemy, kajamaja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Kierownik, Restauracja H12Odpowiedź udzielona 13 września 2019

Dzień dobry,

krótko mówiąc to przemiła recenzja! Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że nasza kuchnia spełniła Państwa oczekiwania. Przesłane przez Państwa spostrzeżenia zostały przekazane do Szefa Kuchni, mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie wszystko będzie tak doskonałe jak schab z kością!

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia,

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia, zaczynając od przystawek po desery.
Dorsz obłędny!!
Zdecydowanie najlepsza kuchnia we Wladysławowie

2  Dziękujemy, Michał O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Kierownik, Restauracja H12Odpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dzień dobry,

bardzo dziękujemy za doskonałą opinię! Cieszymy się, że od zaostrzającej apetyt przystawki aż po deser mogliśmy rozpieszczać Państwa kubeczki smakowe.
Mamy nadzieję na ponownie spotkanie w najbliższym czasie!

Pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu,

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Dość długo szukając miejsca na obiad we Władysławowie i cały czas zniechęcani negatywnymi opiniami o miejscach, które wstępnie wybieralismy, natrafilismy na Restaurację H12.
Mimo dużej ilości osób, zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni. Wszystko było wyborne - pierogi, zupa rybna, dorsz, przystawki.
Mniam mniam mniam. I co najważniejsze - w środku nie czuć było dymu i oleju, tak jak w pobliskich restauracjach.

2  Dziękujemy, MichalJRa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Malgorzata_Ciszewska, Kierownik, Restauracja H12Odpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Dziękujemy za znalezienie chwili czasu na pozostawienie opinii. Mamy nadzieję, że właśnie pomogli Państwo komuś podjąć bardzo dobrą decyzję przy wyborze Restauracji z niebanalnym menu ;)
Cieszymy się, że nasza pasja do gotowania i połączenie wszystkich inspiracji i talentów w kuchni składa się na rozkosz dla podniebienia, przy jednoczesnej sprawnej obsłudze i przyjemnych aromatach ze stacji live cooking.

Gorąco zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kelnerzy na poziomie, dobre wino do wyboru. Na początek świetna zupa rybna, a następnie dorsz w ziołowej panierce i łosoś z kafirem. Bardzo dobre.

1  Dziękujemy, paulasH7008WV

Niezmiernie nam miło, czytając takie opinie! Dziękujemy za czas poświęcony na jej pozostawienie. Cieszymy się, że zarówno nasza obsługa, dania jaki i szeroki wybór win spełnił Państwa oczekiwania!

Mamy nadzieję na ponowne spotkanie już niebawem,

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Urodziny drugiej połówki. Strzał w dziesiątkę. Bardzo miła i przyjazna obsluga, przyjęła nas z otwartymi ramionami. Szeroki wybór w karcie dań i napoi, myślę że każdy kto lubi smacznie i tresciwie zjeść coś dla siebie znajdzie. Starannie dobrane składniki oraz zrównoważone porcje sprawiły że wyszliśmy stamtąd pełni podziwu i brzucha też. Definitywnie polecam na kolację, kiedyś jeszcze wpadniemy. 5/5

1  Dziękujemy, Aleksander C

Bardzo dziękujemy za opinię. Cudownie słyszeć, że nasz serwis i szeroki wybór dań zaspokoił Państwa apetyty!
Drugiej połówce składamy najlepsze życzenia i serdecznie zapraszamy ponownie!

Restauracja H12 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja H12? Podziel się wrażeniami!