“Najlepsza restauracja na wybrzeżu 👌”
W Porcie — recenzja

W Porcie
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa jak i dania W Porcie są na najwyższym poziomie, chyba wszystko próbowałem w tej restauracji i z czystym sumieniem mogę ją w 100% polecić. Napewno przy najbliższej okazji udam się ponownie na niesamowitą ucztę

Dziękujemy, MichalllG

Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, dobra obsługa, duże i pięknie podane porcje. Poza sezonem miło i spokojnie.

Dziękujemy, Pawelo K
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, ale dość drogie.
Jedliśmy dobre, dobrze przyprawione ryby wraz z dodatkami, polecam

Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy:
żurek i rybną-obydwie zupy bardzo smaczne. Rybna doskonale przyprawiona, kawałków ryby i krewetek w sam raz. Żurek również pyszny, choć odrobinę tłusty, ale to normalne przy tej zupie
Na drugie danie wzięliśmy fish&chips oraz dorsz na spaghetti z cukinii. Obydwa dania pięknie podane i bardzo smaczne.

1  Dziękujemy, X8900CDjoannap
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa w porządku. Rosół w naszym przypadku bardzo tłusty i niesmaczny makaron. Kalmary w panierce też średnie smakowo, ale ładnie podane. Generalnie nie jest tragicznie, ale nie poszłabym tam już drugi raz.

Dziękujemy, edytama

W Porcie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w W Porcie? Podziel się wrażeniami!