“Polecam”
W Porcie — recenzja

W Porcie
Zrecenzowano 9 września 2019

Bardzo smaczne jedzenie, dobra obsługa, duże i pięknie podane porcje. Poza sezonem miło i spokojnie.

Dziękujemy, Pawelo K

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, ale dość drogie.
Jedliśmy dobre, dobrze przyprawione ryby wraz z dodatkami, polecam

Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy:
żurek i rybną-obydwie zupy bardzo smaczne. Rybna doskonale przyprawiona, kawałków ryby i krewetek w sam raz. Żurek również pyszny, choć odrobinę tłusty, ale to normalne przy tej zupie
Na drugie danie wzięliśmy fish&chips oraz dorsz na spaghetti z cukinii. Obydwa dania pięknie podane i bardzo smaczne.

1  Dziękujemy, X8900CDjoannap
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa w porządku. Rosół w naszym przypadku bardzo tłusty i niesmaczny makaron. Kalmary w panierce też średnie smakowo, ale ładnie podane. Generalnie nie jest tragicznie, ale nie poszłabym tam już drugi raz.

Dziękujemy, edytama
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Ktoś dziś trafnie określił to miejsce - masakra. Czerwona lampka powinna się zaświecić w momencie składania zamówienia kiedy okazało się, że kelnerka nie wie jak wyglądają poszczególne pozycje. Ale ok, osoba młoda, może to jej pierwszy dzień, może jeszcze nie ma wprawy a może pracuje za karę. Po 50 minutach zapytana co się stało z naszym zamówieniem zupełnie to zlekceważyła. Ruch nie był na tyle duży żeby nie podeszła na 2 słowa wyjaśnienia - jeszcze 10 minut, jeszcze 20 minut albo po prostu zapomnialam o tym zamówieniu i już nadrabiamy. Po kolejnych 15 minutach wyszliśmy więc o daniach nic mogę powiedzieć - nie było nam dane skosztować. Właściciele powinni zrobić pracownikom ponowne szkolenie - nie tyle z obsługi ale zwykłej grzeczności i kultury.

2  Dziękujemy, Katarzyna P

W Porcie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w W Porcie? Podziel się wrażeniami!