“Obiad z widokiem na port ”
W Porcie — recenzja

W Porcie
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko Ok, pięknie i szybko podane, mimo dużego ruchu. Miła obsługa i cena adekwatna do porcji. Bardzo polecam

Dziękujemy, werksa

Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie i za normalną cenę! Polecam ;) na pewno tam jeszcze wrócimy! Wszyscy najedzeni i bardzo zadowoleni!

Dziękujemy, roslibarium
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni niezłymi opiniami postanowiliśmy wstąpić do tej knajpy. Niestety był to duży błąd...

Zamowiliśmy zupę rybną, która była gęsta od nadmiaru papryki w proszku, pływało w niej kilka małych kawałeczków ryb. Ogólnie bardzo średnio. Jedliśmy także "tatar" ze śledzia, który okazał się być drobno siekaną sałatka śledziową ze zbyt dużą ilością musztardy i słodkich dodatków. Bardzo kiepska pozycja.

Jako dania główne- ryby.

Sandacz w sosie krewetkowym... Bardzo tłusty, zważony sos - OKROPNOŚĆ, źle wyważone kawałki ryby, kilka krewetek koktajlowych.
Fish and chips - totalne rozczarowanie. Ogrom ciasta, maleńkie kawałki ryby, frytki przeciętne, sos fatalny, bez smaku...

Nie wiemy skąd tyle pozytywnych opinii. W okolicy jest wiele ciekawych restauracji... Jedzenie tutaj jest mocno barowe. Ogólnie bardzo nie polecam!

1  Dziękujemy, Jędrzej T
Zrecenzowano 23 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże jedzenie, bardzo miła obsługa i piękny widok na port. Dawno nie zjedliśmy tak dobrze! Dwójka z nas jest weganami i byliśmy niesamowicie zaskoczeni, że specjalnie dla nas szef kuchni przygotował pyszne dania. Na pewno tu wrócimy i serdecznie polecamy!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, maja_za_2
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sposób podania oraz miejsce w jakim się znajdujemy powoduje ze smak trafia do wszystkich kubków smakowych powodując chęć zjedzenia kolejnej porcji.
Restauracja z super widokiem na port.
Idealne miejsce na obiad, kawę czy wieczór przy winie w blasku przycumowanych kutrów rybackich.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, abclukas

W Porcie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w W Porcie? Podziel się wrażeniami!