“Wpadajcie na mrożoną rybę !”

Biały domek Restauracja
Nr 26 wśród 74 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

No niedobrze
Jadłyśmy rybę w cieście piwnym z frytkami i surówka z białej kapusty, frytki utopione w tłuszczu a ryba straszna, panierka z ciasta piwnego ciapowata, niechrupiaca, co oznaczało ze ryba zle odmrożona i pod wpływem ciepła zaczęła puszczać soki do ciasta co spowodowało wielką kluche, a fuj!
Cały wieczór nam się tym odbijało. Nie wiem jak inne dania, ale to co my jadłyśmy to straszne.
A obsługa koszmar, 3 dziewczyny w totalnym chaosie, zamówienia na karteczkach, każda każdej się pytała, gdzie i co, mało poinformowane o tym czego nie ma w karcie a co jest, jedna chciała iść już na papierosa ale tylu klientów było ze nie mogła.Biedna:-(
Teksty do siebie niezłe mówiły, w ogóle się nie przejęły faktem ze klienci siedzą przy barze i wszystko słyszą. Także nie polecam i byłam tam pierwszy i ostatni raz

Dziękujemy, Sandra S

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna zupa rybna i żurek. Ciekawa propozycja przystawki szprotek w jajku. Dzieci chwaliły dania z drobiu. Pyszne lody na deser. Bardzo uprzejma obsługa. Mało stolików w środku i spore ryzyko braku miejsca chłodne dni. Ale można poczekać przy barze. Piwko pierwsza klasa ze Zwierzyńca!

Dziękujemy, marcins339
Zrecenzowano 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal z bardzo przyjemna atmosferą, jak i osobami tam pracującymi. Z karty polecamy wszystkie dania, wracaliśmy tam nie raz i wszystko jest pyszne, na niczym się nie zawiedliśmy. Warto jeszcze wspomnieć, ze porcje są ogromne, już po przystawce można skończyć posiłek.
Kończąc polecam każdemu.

Dziękujemy, jakubj394
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Jedno z lepszych miejsc we Władysławowie. Fajne wnętrze, miła obsługa. Kameralnie, przytulnie i pysznie!

Dziękujemy, 818dorotan
Zrecenzowano 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe potrawy, miła obsługa, piękny wystrój wnętrza. Potrawy typowo regionalne jak np. babka ziemniaczana. Niedługi czas oczekiwania. Polecamy!

Dziękujemy, Iwona A

Biały domek Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Biały domek Restauracja? Podziel się wrażeniami!