“Jednorazowa wpadka z restauracją”
SuperNova — recenzja

SuperNova
Nr 60 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedobre jedzenie za średnią cenę. Słaba jakość składników, rozgotowane makarony, niesmaczna pizza. Brak oznaczeń wagowych. Z plusów całkiem smaczne ryby. Ogólnie nie polecam

Dziękujemy, OlaL2

Zrecenzowano 19 lipca 2019

Wraz ze znajomymi kilka razy zdarzyło nam się zjeść w tej restauracji różne pozycje z menu m.in śniadanie polskie, schabowy, placek po węgiersku, pizze, rosol itd. I muszę szczerze powiedzieć że najlepsze jedzenie ze wszystkich restauracji we władku a kilka ich w czasie swojego pobytu zwiedziliśmy ponieważ wszystkie posiłki jedliśmy na mieście i jest to jedyne miejsce do którego wracaliśmy regularnie :) polecam bardzo :) wszystko świeże a dania obiadowe na prawdę smakują jak w domu :)

Dziękujemy, Zielu47
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Nie wiem skąd takie złe opinie, zarówno zupa, jak i pizza mi smakowały. Wielkie porcje, a ceny bardzo przystępne. Zostaliśmy też bardzo miło obsłużeni przez sympatyczną kelnerkę.

Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Kelnerzy uprzejmi. Ceny niskie. Dodatki na pizzy bardzo słabej jakości, karkówka z grilla gumowa i bez smaku.

Dziękujemy, RWM G
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dania niższej jakości. Żylasty karczek źle zrobiony i z najtańszej dostawy prawdopodobnie. Byle jaka jakość której nie polecam zwłaszcza za tak wygórowaną cenę. Jeśli ktoś lubi bule jakie jedzenie które jest ledwo znośne to może odwiedzić

1  Dziękujemy, Isaura_BB

SuperNova — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w SuperNova? Podziel się wrażeniami!