Władysławowo

“Średnio”
Bar Faraon — recenzja

Bar Faraon
Nr 65 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dość tłuste, bardziej typu fast food. Ogólnie jakość nie powalała na kolana, wystrój oraz obsługa tez pozostawia sporo do życzenia.

Dziękujemy, cisy10

Zrecenzowano 10 września 2019

Ohydne jedzenie, mięso przerosniete tłuszczem, kurczak bez smaku, obsługa niezbyt miła, średni wystrój.

Dziękujemy, Oliver C
Zrecenzowano 6 września 2019

Smaczne jedzenie,dobrze przyprawione i spore porcje w dobrej cenie, przepyszny placek po cygańsku! Jedyny minus to,że ryby są tylko w wersji z panierką. Miła obsługa oraz wlaściciel. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, Pepe R
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pora kolacji naszło mnie Oraz moja dziewczynę na shaorme lecz to jakas pomyłka... ser twardy , sos jakiś ze skorupka widać ze stary.... obsługa na kuchni to jakiś dramat... dwie Panie cieszące się do siebie sarkastycznie gdy klient przyjdzie z problemem który nie powinien się kompletnie wydarzyć.

Dziękujemy, Pa n
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pan przy barze był bardzo miły i kulturalny lecz gdy dostałam jedzenie zobaczyłam włosa zatopionego w serze. Pan powiedział abym poszła do okienka w którym się odbiera jedzenie i od razu dostanę nowy posiłek. Po wytłumaczeniu Paniom z okienka w zamian dostałam drwiący uśmiech po czym pani zaczęła mi wmawiać ze to nie jest włos i oddała mi jedzenie. Później zaczęła mówić ze to mój wlos i z wielkim bólem zabrała jedzenie. Przy odbiorze talerz został rzucony i znowu dostałam bezczelny uśmiech... knajpy już na pewno nie odwiedzę! Szczerze nie polecam !!!!

Dziękujemy, Monika B

Bar Faraon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Faraon? Podziel się wrażeniami!