“Godna polecenia”
Bar Faraon — recenzja

Bar Faraon
Nr 65 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 6 września 2019

Smaczne jedzenie,dobrze przyprawione i spore porcje w dobrej cenie, przepyszny placek po cygańsku! Jedyny minus to,że ryby są tylko w wersji z panierką. Miła obsługa oraz wlaściciel. Ogólnie polecam!

Dziękujemy, Pepe R

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pora kolacji naszło mnie Oraz moja dziewczynę na shaorme lecz to jakas pomyłka... ser twardy , sos jakiś ze skorupka widać ze stary.... obsługa na kuchni to jakiś dramat... dwie Panie cieszące się do siebie sarkastycznie gdy klient przyjdzie z problemem który nie powinien się kompletnie wydarzyć.

Dziękujemy, Pa n
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Pan przy barze był bardzo miły i kulturalny lecz gdy dostałam jedzenie zobaczyłam włosa zatopionego w serze. Pan powiedział abym poszła do okienka w którym się odbiera jedzenie i od razu dostanę nowy posiłek. Po wytłumaczeniu Paniom z okienka w zamian dostałam drwiący uśmiech po czym pani zaczęła mi wmawiać ze to nie jest włos i oddała mi jedzenie. Później zaczęła mówić ze to mój wlos i z wielkim bólem zabrała jedzenie. Przy odbiorze talerz został rzucony i znowu dostałam bezczelny uśmiech... knajpy już na pewno nie odwiedzę! Szczerze nie polecam !!!!

Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 9 maja 2019

Korzystaliśmy z baru w okresie Majówki spożywając obiad , klientów niewielu.
Na smażoną rybę z frytkami i sosem kurkowym czekaliśmy nie długo.
Jedzenie przeciętne , dobry pomysł z pagerami do zamówienia.
Chłodno w sali konsumpcyjnej( wiacie), przydały by się ogrzewcze .

Dziękujemy, andingMalbork
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Powiem krótko. Pizze dostaliśmy w czasie szybszym niż udało mi się spalić połowę papierosa. Więc myślę że Państwo sami sobie odpowiedzą jak była wypieczona. Teraz zastanawiamy się gdzie kupić stoperan

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Krzysztof K

Bar Faraon — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Faraon? Podziel się wrażeniami!