“Restauracja dla każdego! ”
Byle Do Brzegu — recenzja

Byle Do Brzegu
Nr 17 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji piętnastoosobową rodziną. Zjedliśmy różne dania i różne rodzaje pizzy. Piliśmy różne piwa z ich browaru. Pizze były rewelacyjne. Kucharz robi genialne pizze. Przepyszna była pizza z oliwą truflową - warto spróbować. Obsługa jest bardzo miła i uczynna.
Piwa do wyboru do koloru.

Polecam tę restauracje.

Dziękujemy, AdekRobak

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na plus - lokalne piwo rzemieślnicze - browar Puck(?). Polecam Szotowe. Czas oczekiwania na pizzę około 17 powyżej 40 minut. Ciasto ok, oliwa do pizzy fajna, rukola świeża, mam wrażenie, że pozostałe dodatki mogłyby być lepszej jakości.

Dziękujemy, misiozbyszek
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęcony opiniami wybralem sie na pizze i to byla bardzo dobra decyzja :)
Pizza swietna, obsluga mloda, mila i pomocna. Ceny jak na sezon letni i polskie morze wcale nie sa wysokie, a za taka jakosc skladników i smak, sa idealne .
Szczerze polecam

Dziękujemy, AdamWtm
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza z pieca opalanego drewnem. Jedliśmy pizzę margherite oraz burgera „Plan doskonały” - wszystko zwierze i ładnie podane.

Dziękujemy, 557bogdand
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja podaje wyśmienite prawdziwe pizzę. Składniki świeże i dobrze dobrane. Gorąco polecam, tym co docenią oryginalny smak. Wszystko bardzo przepyszne:);)

1  Dziękujemy, 826mateuszo

Byle Do Brzegu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Byle Do Brzegu? Podziel się wrażeniami!