“Pyszne, świeże, naturalne”
Lody & Cafe Marko — recenzja

Lody & Cafe Marko
Zrecenzowano 1 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Smaki lodów różnorodne, ale wszystkie pyszne. Świeże, chrupiące gofry, najlepsze jakie jadłam we Władysławowie

Dziękujemy, domistandio

Zrecenzowano 27 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Te lody to nic specjalnego, smakow dużo, ale bez aromatu, obsługa miła. Na pewno już tam nie wrócimy.

Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano 24 lipca 2016

Lody smaczne duze porcje,3 galki to maks nawet dla wyposzczonego:)Polecam smak mietowy oraz gorzka czekolada poezja.Dostepne rowniez gofry,rurki,kawy no i desery.

Dziękujemy, Onion1975
Zrecenzowano 17 lipca 2016

Pyszne lody, bardzo dobra kawa, ciastka, gofry. Najlepsze miejsce na "coś słodkiego" we Władysławowie. Ogromny wybór lodów (ok. 40 smaków), obsługa bardzo miła i pomocna, zazwyczaj bywa tłoczno. Polecam.

Dziękujemy, Gawus
Zrecenzowano 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: czerwiec 2018

Lody & Cafe Marko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lody & Cafe Marko? Podziel się wrażeniami!