Zrecenzowano: 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce na odpoczynek z rodziną. Jestem bardzo zadowolony z komfortu które zapewnił nam domek, czułem się jak w domu. Bardzo miły kontakt z właścicielem który chętnie udzielał pomocy. Wszystko nowe i czyste. Polecam wszystkim!

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano: 5 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Super warunki,wszystko się zgadza.
Bardzo jestem zadowolony z pobytu.
Łatwy dojazd,ciekawe atrakcje w pobliżu. Polecam każdemu kto lubi spędzać wakacje nad naszym morzem.Na pewno będę namawiał moich znajomych.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano: 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko zgodne z opisem. Domki ładne, czyste, zadbane. Gospodarze mili, pomocni w razie potrzeby. Blisko do morza. Zachęcam do skorzystania z tego obiektu, bo naprawdę warto. W tym roku też się tam wybieramy tylko w innym terminie

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, ramok4
Zrecenzowano: 30 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Super domki , cisza, spokój, idealne miejsce aby odpocząć od codziennych obowiązków. Do morza blisko, do centrum krótki spacerek co dla nas było wielkim plusem. Gorąco polecamy. Właściciele bardzo sympatyczni. Kolejny urlop także w tym miejscu.

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Krzysztof_851
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Domki rzeczywiście są dopiero co wybudowane. Wszystko aż pachnie nowością. Jadąc do Letniska naprawdę nie spodziewaliśmy się takiego komfortu i wygody. Do morza też całkiem nie daleko. Przed wyjazdem rozmawiałem z przemiła Panią przez telefon, wszystko co opowiadała zgadzało się ze stanem faktycznym na miejscu. Jak dla mnie piątka z plusem. Następnym razem też na 100% wybieramy ten nocleg.

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi