Władysławowo

“Pycha”
A Kuku — recenzja

A Kuku
Nr 15 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowicie pyszne jedzenie!
Zamowiliśmy pizzę (nr 16) , makaron z kurczakiem, szpinakiem i suszonymi pomidorami. Zupę pomidorową i krem z pomidorów i marchewki.
Najlepsze jedzonko w całym Władysławowie :)

Jedyny minus to czekanie na wydanie reszty, trzeba bylo upomnieć się Pani kelnerki, która miała trochę to w nosie.

Dziękujemy, 621kamilc

Zrecenzowano 9 września 2019

Lokal znajduje się przy ul.Morskiej , bardzo blisko plaży.W środku ma ładny wystrój , a na zewnątrz zadaszony ogródek Menu jest bardzo bogate.Kelnerzy młodzi,sprawni i sympatyczni.Ryby smażone,które tutaj jadłam dwukrotnie były przepyszne .Polecam ten lokal ,bo naprawdę zjecie coś dobrego !!!

Dziękujemy, jadwianna
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zupę, napoje i 3 dania główne czekaliśmy łącznie około pół godziny. Zamówiliśmy barszcz czerwony, halibuta, kotlet mielony z pieczarkami, sałatkę "akuku" widoczną na zdjęciu i foccacię. Zupa była smaczna, kotlet też, jednak halibut był słabo dopieczony. Do ryby dołączone były frytki i dwie surówki. Frytki średnie, ale surówki bardzo dobre. Sałatka smaczna, jednak (według mnie) trochę za słodka. Foccacia dobra. Wiele osób w innych recenzjach narzeka na obsługę, ale nam trafiła się miła kelnerka. Łącznie zapłaciliśmy około 110 zł. Ogólnie polecam

Dziękujemy, OlaL2
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ..s,szczególnie pierogi z mięsem. Obsługa miła, chętnie tam wrócę ..
Dzieci zadowolone, blisko plaży

Dziękujemy, 764marikas
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Poszliśmy na pomidorowa, niby najlepsza w mieście... Pomidorowa bardzo przeciętna. Potem doszly drugie dania, pierś ze szpinakiem i suszonymi pomidorami oraz najprostsza piers panierowana. No i pierwsze: bardzo małe porcje. Kotlety miały ok 100g. W pierwszym przypadku było więcej tych suszonych pomidorów niż tego mięsa, danie zjadliwe, ale pierś panierowana to jakaś pomyłka! Widać bylo i czuć, że ktoś najpierw ta pierś ugrillowal w przyprawach a potem wrzucił w panierkę i usmażył. Kotlet był jakiś cały taki rozmoczony i wręcz ohydny!
A teraz PIWO lane - zwietrzałe i wygazowane, jakby stało dwa dni otwarte.
Mojito...chyba ktoś dolał wódki zamiast rumu, ohyda

Po zwróceniu uwagi kelnerce powiedziala tylko : ależ to niemożliwe...płatność kartą? Żenada. Najgorszy obiad we Władysławowie.

Dziękujemy, wredu u

A Kuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w A Kuku? Podziel się wrażeniami!