“Dobre ryby są tutaj !!!”
A Kuku — recenzja

A Kuku
Nr 15 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 9 września 2019

Lokal znajduje się przy ul.Morskiej , bardzo blisko plaży.W środku ma ładny wystrój , a na zewnątrz zadaszony ogródek Menu jest bardzo bogate.Kelnerzy młodzi,sprawni i sympatyczni.Ryby smażone,które tutaj jadłam dwukrotnie były przepyszne .Polecam ten lokal ,bo naprawdę zjecie coś dobrego !!!

Dziękujemy, jadwianna

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na zupę, napoje i 3 dania główne czekaliśmy łącznie około pół godziny. Zamówiliśmy barszcz czerwony, halibuta, kotlet mielony z pieczarkami, sałatkę "akuku" widoczną na zdjęciu i foccacię. Zupa była smaczna, kotlet też, jednak halibut był słabo dopieczony. Do ryby dołączone były frytki i dwie surówki. Frytki średnie, ale surówki bardzo dobre. Sałatka smaczna, jednak (według mnie) trochę za słodka. Foccacia dobra. Wiele osób w innych recenzjach narzeka na obsługę, ale nam trafiła się miła kelnerka. Łącznie zapłaciliśmy około 110 zł. Ogólnie polecam

Dziękujemy, OlaL2
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ..s,szczególnie pierogi z mięsem. Obsługa miła, chętnie tam wrócę ..
Dzieci zadowolone, blisko plaży

Dziękujemy, 764marikas
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Poszliśmy na pomidorowa, niby najlepsza w mieście... Pomidorowa bardzo przeciętna. Potem doszly drugie dania, pierś ze szpinakiem i suszonymi pomidorami oraz najprostsza piers panierowana. No i pierwsze: bardzo małe porcje. Kotlety miały ok 100g. W pierwszym przypadku było więcej tych suszonych pomidorów niż tego mięsa, danie zjadliwe, ale pierś panierowana to jakaś pomyłka! Widać bylo i czuć, że ktoś najpierw ta pierś ugrillowal w przyprawach a potem wrzucił w panierkę i usmażył. Kotlet był jakiś cały taki rozmoczony i wręcz ohydny!
A teraz PIWO lane - zwietrzałe i wygazowane, jakby stało dwa dni otwarte.
Mojito...chyba ktoś dolał wódki zamiast rumu, ohyda

Po zwróceniu uwagi kelnerce powiedziala tylko : ależ to niemożliwe...płatność kartą? Żenada. Najgorszy obiad we Władysławowie.

Dziękujemy, wredu u
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to 5 dzień moich wakacji. Każdego dnia byliśmy w innym mieście i innych restauracjach. W każdym miejscu coś urzekło swoim smakiem. Tu niestety było inaczej...
Mnóstwo klientów, czekanie na stolik. Myślimy więc - musi to być super miejsce. Nie byłam sama zawiedziona, bo grupa liczyła 4 osoby. Jako dania 3 różne ryby i coś słodkiego. Flądra - okropna, brzydki zapach, sama sól. Sola - sama woda, bez smaku. Ciasto też zjedzone było na siłę. Jadłam dużo dobrych potraw we Władysławie. Ale nie w tej restauracji. Proszę nie sugerować się ilością ludzi. I wybrać rozsądniej niż ja.
Z pewnością nie wrócę i nikomu nie polecam.

Dziękujemy, syla91zdw

A Kuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w A Kuku? Podziel się wrażeniami!