“Najgorszy obiad we Władysławowie”
A Kuku — recenzja

A Kuku
Nr 15 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Poszliśmy na pomidorowa, niby najlepsza w mieście... Pomidorowa bardzo przeciętna. Potem doszly drugie dania, pierś ze szpinakiem i suszonymi pomidorami oraz najprostsza piers panierowana. No i pierwsze: bardzo małe porcje. Kotlety miały ok 100g. W pierwszym przypadku było więcej tych suszonych pomidorów niż tego mięsa, danie zjadliwe, ale pierś panierowana to jakaś pomyłka! Widać bylo i czuć, że ktoś najpierw ta pierś ugrillowal w przyprawach a potem wrzucił w panierkę i usmażył. Kotlet był jakiś cały taki rozmoczony i wręcz ohydny!
A teraz PIWO lane - zwietrzałe i wygazowane, jakby stało dwa dni otwarte.
Mojito...chyba ktoś dolał wódki zamiast rumu, ohyda

Po zwróceniu uwagi kelnerce powiedziala tylko : ależ to niemożliwe...płatność kartą? Żenada. Najgorszy obiad we Władysławowie.

Dziękujemy, wredu u

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to 5 dzień moich wakacji. Każdego dnia byliśmy w innym mieście i innych restauracjach. W każdym miejscu coś urzekło swoim smakiem. Tu niestety było inaczej...
Mnóstwo klientów, czekanie na stolik. Myślimy więc - musi to być super miejsce. Nie byłam sama zawiedziona, bo grupa liczyła 4 osoby. Jako dania 3 różne ryby i coś słodkiego. Flądra - okropna, brzydki zapach, sama sól. Sola - sama woda, bez smaku. Ciasto też zjedzone było na siłę. Jadłam dużo dobrych potraw we Władysławie. Ale nie w tej restauracji. Proszę nie sugerować się ilością ludzi. I wybrać rozsądniej niż ja.
Z pewnością nie wrócę i nikomu nie polecam.

Dziękujemy, syla91zdw
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pobyt 10 dniowy 4 dni szukałem i trafiłem do akuku naprawdę polecam nic lepszego nie znajdziecie ceny jak wszędzie

1  Dziękujemy, Vera3344
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczególnie polecam ryby; świeże i smaczne; ceny...tak jak wszędzie ale warto bo jedzenie naprawdę dobre. Porcje w zależności od upodobań. Kelnerka przy zamówieniu zawsze pyta czy porcja ma być mała, średnia czy duża. Polecam

Dziękujemy, PiotrC113
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja ze znajomymi jedzenie smaczne ,młoda i miła obsługa starają się być profesjonalni, lokal czysty, ceny niewygórowane - jak będę w okolicy może odwiedzę znów

Dziękujemy, zorro128

A Kuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w A Kuku? Podziel się wrażeniami!