“Proszę omijać. Mimo wielu gości ”
A Kuku — recenzja

A Kuku
Nr 15 wśród 81 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to 5 dzień moich wakacji. Każdego dnia byliśmy w innym mieście i innych restauracjach. W każdym miejscu coś urzekło swoim smakiem. Tu niestety było inaczej...
Mnóstwo klientów, czekanie na stolik. Myślimy więc - musi to być super miejsce. Nie byłam sama zawiedziona, bo grupa liczyła 4 osoby. Jako dania 3 różne ryby i coś słodkiego. Flądra - okropna, brzydki zapach, sama sól. Sola - sama woda, bez smaku. Ciasto też zjedzone było na siłę. Jadłam dużo dobrych potraw we Władysławie. Ale nie w tej restauracji. Proszę nie sugerować się ilością ludzi. I wybrać rozsądniej niż ja.
Z pewnością nie wrócę i nikomu nie polecam.

Dziękujemy, syla91zdw

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Pobyt 10 dniowy 4 dni szukałem i trafiłem do akuku naprawdę polecam nic lepszego nie znajdziecie ceny jak wszędzie

1  Dziękujemy, Vera3344
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szczególnie polecam ryby; świeże i smaczne; ceny...tak jak wszędzie ale warto bo jedzenie naprawdę dobre. Porcje w zależności od upodobań. Kelnerka przy zamówieniu zawsze pyta czy porcja ma być mała, średnia czy duża. Polecam

Dziękujemy, PiotrC113
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja ze znajomymi jedzenie smaczne ,młoda i miła obsługa starają się być profesjonalni, lokal czysty, ceny niewygórowane - jak będę w okolicy może odwiedzę znów

Dziękujemy, zorro128
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Przemiła młoda obsługa, uśmiech to podstawa. Smaczne jedzonko oraz bardzo dobra lokalizacja. Wpadniemy jeszcze.

1  Dziękujemy, Aleksander C

A Kuku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w A Kuku? Podziel się wrażeniami!