Władysławowo

“Smaczne lody”
Lody Kojota — recenzja

Lody Kojota
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lody naprawdę dobrej jakości, może nie wszystkie smaki nam smakowały, ale jest to dość subiektywna ocena. Porcje mogłyby być trochę większe, obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, cisy10

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna kawa, pyszne gofry, niesamowicie pyszne lody!!! Warte swojej ceny.
Snickers i beza z malina - rewelacja.

Dziękujemy, 621kamilc
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Codziennie próbowane nowe smaki. Wszystkie ciekawe i pyszne+ smaczne wafelki. Miła obsługa w komplecie ;)

Dziękujemy, karolo885
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ile razy jestem we Władysławowie a jestem od lat co roku odwiedzam to miejsce często po obiedzie. Czasem moje ulubione lody czekoladowe kryją sie pod inna nazwa ponieważ są z orzechami, wiśniami itp. Zawsze jest wspaniale i smacznie.

Dziękujemy, dariuszs453
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

"egzotyczny" smak jabłkowo-szpinakowy bardzo dobry. Trafiliśmy około godziny dziewietnastej na brak kolejki. Obsługa bardzo miła. Polecam!

Dziękujemy, 50mateuszw

Lody Kojota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lody Kojota? Podziel się wrażeniami!