“Pyszne lody”
Lody Kojota — recenzja

Lody Kojota
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ile razy jestem we Władysławowie a jestem od lat co roku odwiedzam to miejsce często po obiedzie. Czasem moje ulubione lody czekoladowe kryją sie pod inna nazwa ponieważ są z orzechami, wiśniami itp. Zawsze jest wspaniale i smacznie.

Dziękujemy, dariuszs453

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

"egzotyczny" smak jabłkowo-szpinakowy bardzo dobry. Trafiliśmy około godziny dziewietnastej na brak kolejki. Obsługa bardzo miła. Polecam!

Dziękujemy, 50mateuszw
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne sorbety, jedne z lepszych jakie jadłam, naturalne, niezbyt słodkie, przepyszne! Wafelki do wyboru w różnych smakach, również bez cukru. Miłe zaskoczenie - mleko sojowe do kawy, wrezcie mogłam napić sie kawy! Tak trzymać!

Dziękujemy, justjar1
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Bardzo fajne zestawienie smaków oraz miłą obsluga. Mascarpone z porzeczka po prostu bomba. Na kawę też warto wpaść.

Dziękujemy, Aleksander C
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłyśmy w 3 osoby z małą dziewczynka. Jadłyśmy zupy: rybne i rosół potem lody. Jedzenie dobre. Lody: truskawkowe, bounty i cytrynowo-wiśniowe bardzo smaczne, przyjdziemy spróbować inne smaki :)

Dziękujemy, ola_w55

Lody Kojota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Lody Kojota? Podziel się wrażeniami!