“Tanio, dużo, całkiem smacznie ... chaotycznie”
Kaszubskie Jadło — recenzja

Kaszubskie Jadło
Nr 27 wśród 75 Restauracje (Władysławowo)
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedziliśmy przypadkiem. Duży wybór posiłków i dań. Bardzo niskie ceny - ćwiartka kurczaka z ziemniakami/frytkami, surówką i zupą to koszt 14zł. Na jedzenie nie trzeba długo czekać. Porcje bardzo duże i syte. Nie obyło się bez minusów - jedna dziewczyna przy kasie, która uwija się kosmicznie, przyjmuje zamówienia, wydaje posiłki i w międzyczasie m.in. uzupełnia sztućce. W tym samym czasie dwie inne dziewczyny stoją i nic nie robią. Kolejny minus to rosół - sama woda z wegetą, porażka. W restauracji panuje olbrzymi chaos i gwar.
Potrawy dobre i smaczne lecz w ogóle nie były doprawione i trochę zbyt tłuste.

Podsumowując, jeśli ktoś szuka miejsca w którym nie musi być cicho i spokojnie, chce się najeść i mało zapłacić to polecam!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, creespo

Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

dobre jedzenie miła obsluga. co wiecej dodać. ladne stroje kelnerek, czysto i schludnie . Warte odwiedzenia

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, zania08
Zrecenzowano 23 lipca 2017

Dobre jedzenie i niedrogie. Polecam zestawy dnia. Nowoczesny sposób kolejki. Nie numerki jak wszędzie tylko nowoczesne krążki które wibrują, piszczą i świecą jeśli już jest gotowe jedzenie :)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, marcinkusz
Zrecenzowano 14 maja 2017

Smaczne jedzenie, pomimo zimnej majówki i odkrytego obiektu restauracji posiłki były ciepłe i nam tez było ciepło. miła obsługa i czysto.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, 375Kasia
Zrecenzowano 27 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

najlepsza pizza na świecie! dużo dodatków na pizzy, zwłaszcza dużej co rzadko się zdarza, cieniutkie i chrupiące ciasto. było pyszne! podczas pierwszej wizyty kupiliśmy małą pizzę, pani policzyła nam jak za dużą i kiedy podczas odbierania posiłku zauważyła swój błąd zwróciła różnice, mimo ze my tego nie zauważyliśmy. polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, pvvla19

Kaszubskie Jadło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Kaszubskie Jadło? Podziel się wrażeniami!