“Obiad”

Restauracja Karczma Swojskie Jadło
Nr 53 wśród 74 Restauracje (Władysławowo)
Opis: RESTAURACJA KARCZMA „SWOJSKIE JADŁO" Władysławowo CZYNNE CODZIENNIE OD 12:00 DO 21:00 Nasza restauracja to urocze miejsce z 18-letnią tradycją. Od początku, czyli od 1998 roku mieści się niezmiennie w samym centrum Władysławowa, niedaleko dworca PKP. Przez ten okres lokal był wielokrotnie odnawiany, by z miłości do kuchni i tradycji lokalnych dać kolejnym pokoleniom możliwość skosztowania wyśmienitej kuchni regionalnej opartej na tradycyjnych domowych recepturach. Restauracja Karczma Władysławowo Specjalizujemy się w kuchni staropolskiej, kaszubskiej (potrawy z drobiu, z ryb, mięsa, pizza z pieca, rarytasy dla smakoszy dan jarskich). Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów oprócz potraw serwowanych w naszej restauracji na co dzień również przygotowujemy Menu na specjalne życzenie według zapotrzebowania. Wesele, komunia, konferencje - Władysławowo Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe typu: Konferencje i spotkania firmowe, imprezy tematyczne, komunie, chrzciny, stypy, bankiety, catering ,bale (andrzejkowy, sylwestrowy), wesela - sala weselna, biesiady z pieczonym dzikiem, prosiakiem, grzanym winem, zażywaniem tabaki Kaszubskiej przy przyśpiewkach Kapeli Kaszubskiej. Na specjalne okazje przygotowujemy rarytasy typu dzik pieczony, gęś faszerowana, szynka płonąca, łosoś pieczony w całości, ryby z grilla, stół wiejski itp. Nasza Karczma wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem. Posiada salę kominkową, bilardową oraz przestronna salę główną, a w okresie letnim również piękny ogródek letni. Ponadto dysponujemy miejscami parkingowymi dla autokarów i samochodów osobowych. Miła i profesjonalna obsługa Karczmy jest zawsze do Państwa dyspozycji. Będzie Nam bardzo miło gościć Państwa w naszych progach. Gospodarze i Obsługa Restauracji Karczma Swojskie Jadło we Władysławowie Restauracja Karczma Władysławowo - wesele - sala weselna, komunia, konferencje i inne imprezy okolicznościowe Władysławowo
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem przejazdem, wstąpiliśmy na obiad. Restauracja ma swój niepowtarzalny klimat, przytulmy. Jedzenie bardzo smaczne, domowa kuchnia. Zamówiliśmy rosół i flaczki - pyszne zupy, gotowane jak w domu. Rosół z pewnością gotowany był przynajmniej na dwóch rodzajach mięsa. Mąż zamówił placka po cygańsku - zarówno placek ziemniaczany jak i gulasz pyszny. Ja zamówiłam (na własne życzenie) łososia z grilla, ale poprosiłam o rozkrojenie go na grubsze plastry. Moja prośba została spełniona i łosoś był przepyszny. Obsługa profesjonalna, miła i spełniająca życzenie gości. Surówki świeżutkie, soczyste. Na dania nie czekaliśmy długo, ale czas oczekiwania z pewnością uzależniony od ilości zamówień - jak wszędzie . Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Adrianna0507

Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Otwarte w Nowy Rok. Dobrze i smacznie nas nakarmili. Zjedliśmy dorsza smażonego - doskonale przyrządzone. Nie było wyboru ryb tylko dorsz i pstrąg ale to zrozumiałe. Mila obsługa. Stawiamy 9/10 . Miejsce przyjazne pieskom.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ochydna pizza posypana na wierzchu olbrzymią ilością suszonego oregano przez co absolutnie niezjadliwa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jerry D
Zrecenzowano 9 września 2018

Niestety nie miałem okacji spóbować potraw , pani kolnerka na moje grzeczne pytania o karte dań odpowidziała "przecież leży jak byk na stole" i pokazała mi jakąś wymętą papierową szmatę co nazywała kartą.Panie właścicielu , najpierw obsługa i miła atmosfera potem dobre jedzenie . Pozdrwawiam Adam

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

nic dodać nic ująć, 10 na 10 za pizzę.
obsługa też daje radę :-) miejscówka bardzo przyjemna szczególnie na zewnątrz sympatyczne otoczenie i dużo miejsca.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, bandziorek2018

Restauracja Karczma Swojskie Jadło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Władysławowo, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Karczma Swojskie Jadło? Podziel się wrażeniami!