dla zainteresowanych warto

Urlop we Wladyslawowie

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
hanus10560

Zrecenzowano: 5 września 2019

Dla kogoś, kto wiecznie siedzi z aparatem w ręku w trawie, jest to wymarzone miejsce. Muzeum małe, ale piękne i pełne uroku. Właściciel jest dla mnie magikiem i pasjonatem ponad miarę. Fascynujący zbiór, wyśmienita nauka i zachęta dla tych malutkich, którzy dopiero zaczynają przygodę z przyrodą. Nie jest to miejsce dla osób, które szukają hałasu, fajerwerków w życiu i nie mają szacunku do natury. Nasze dziecko od zawsze kochało motyle i wszystkie inne owady, i choć ma dopiero sześć lat, było w stanie rozpoznać wiele eksponatów. Wiem, że do końca życia zapamięta skąd twórcy Gwiezdnych Wojen wzięli pomysł na postać Lorda Vadera :-)
Polecam dla tych wrażliwszych :-)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, natka74
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

muzeum jest malutkie 2 pokoje ale duzo tam ciekawych informacji o swiecie owadów ,mozna sprawdzic swoja wiedze w specjalnej grze ,duzo gablot z pieknymi motylami ,ćmami ,pająkami ,żukami i innymi owadami.Mozna zakupic pamiątke i zwiedzac na spokojnie jesli ktos lubi tematyke owadow i motyli nie bedzie zawiedziony polecam!

Dziękujemy, Road60370452712
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce ale zbyt małe pomieszczenie chociaż jest co oglądać ,jest tam piękna wystawa motyli ,byliśmy tam z wnukami i były bardzo zadowolone

Dziękujemy, hanus10560
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce.podobslo się 5 i 7 latce. Szkoda że tam tak ciasno.mozna by spędzić więcej czasu podziwiając motyle. Fajne na deszczowy dzień.

Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

3 piętro, małe wejście lecz jak wiele ma do zaoferowania. Spędziliśmy tam ok. godziny i jestem zachwycony. Dużo eksponatów, ciekawie przekazywana wiedza - trzeba tylko chcieć tam być a ciasnota nie będzie problemem - wstęp 10 zł normalny

Dziękujemy, gracjan2404