Zapisz
Motylarnia :)

Jeśli interesują cię motyle to jest to miejsce dla ciebie. Fajna kolekcja, dużo ciekawych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 marca 2020
Adrenalizer1
Władysławowo, Polska
Kolorowy świat owadów

Miejsce jako jedna z niewielu atrakcji Władysławowa otwarta zimą. Choć nieduże Muzeum jest nader... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 lutego 2020
AgnieszkaAWZ
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

muzeum jest malutkie 2 pokoje ale duzo tam ciekawych informacji o swiecie owadów ,mozna sprawdzic swoja wiedze w specjalnej grze ,duzo gablot z pieknymi motylami ,ćmami ,pająkami ,żukami i innymi owadami.Mozna zakupic pamiątke i zwiedzac na spokojnie jesli ktos lubi tematyke owadow i motyli nie bedzie zawiedziony polecam!

Dziękujemy, Road60370452712
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce ale zbyt małe pomieszczenie chociaż jest co oglądać ,jest tam piękna wystawa motyli ,byliśmy tam z wnukami i były bardzo zadowolone

Dziękujemy, hanus10560
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce.podobslo się 5 i 7 latce. Szkoda że tam tak ciasno.mozna by spędzić więcej czasu podziwiając motyle. Fajne na deszczowy dzień.

Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

3 piętro, małe wejście lecz jak wiele ma do zaoferowania. Spędziliśmy tam ok. godziny i jestem zachwycony. Dużo eksponatów, ciekawie przekazywana wiedza - trzeba tylko chcieć tam być a ciasnota nie będzie problemem - wstęp 10 zł normalny

Dziękujemy, gracjan2404
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Niepozorne z zewnątrz kryje potężną kolekcję owadów. Naprawdę warto zobaczyć to szczególne miejsce, dzieci będą zachwycone. W muzeum wiele eksponatów, przedstawionych w ciekawy sposób. Dowiecie się wielu ciekawostek.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Magda102xyz