“Suchy konar”
Wół i Krowa — recenzja

Wół i Krowa
Nr 315 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Kim jest Wół i Krowa? To para doskonała, ale jeszcze lepsza restauracja. Menu buduje soczysta wołowina na kilka sposobów, doskonałe mieszanki przypraw, przyrumieniona bułka oprószona sezamem i parę słodkich niespodzianek. Wół i Krowa lubią łamać konwencje i przekracza granice tylko po to, by podbić nasze kubki smakowe, zmienić punkt widzenia i przewrócić nasz jadłospis do góry nogami. Juz po pierwszej wizycie w lokalu zrozumiecie, że jedzenie prawdziwych burgerów to coś więcej niż zwykły posiłek - to kultura i sposób bycia. Puste frazesy? O nie nie! Wół i Krowa zostali wyróżnieni na liście 10 najlepszych burgerowi w Polsce przez magazyn LOGO i otrzymali wiele pozytywnych recenzji w lokalnej prasie. Smakosze nie mogą się mylić, a Wy musicie spróbować!
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Sucha bulka, suche mieso, zaloze sie ze smazac, przyciskaja mieso, gniotąje przez co soki uciekaja, obsluga ma glowe w chmurach, nie polecam, miejsce ma potencjal, nalezy tylko wymienic personel na taki ktory chce pracowac i wie jak nie zabic krowy kolejny raz..

Dziękujemy, BayHarborButcher

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zbyt długi czas oczekiwania. Znajomi zdążyli zjeść, a i tak długo po tym dopiero dostałem sałatkę. Na dodatek negatywnie nastawiona kelnerka. Może przy kolejnej wizycie na burgera coś się zmieni.

Dziękujemy, KanaDi_yummy
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Nie polecam!!! Obsługa straszna, kelnerka niedoinformowana co restauracja podaje i jakie składniki są w jedzeniu ‚jeśli nie jest napisane to znaczy że nie ma’. Jedzenie takie se, mięso słabej jakości, niedoprawione i suche. Zamówiliśmy burgery z frytkami i batami niestety dostaliśmy tylko burgery a z reszty zrezygnowaliśmy bo chcieli nam podać burgery raczej na przystawkę, a frytki na główne danie.

Dziękujemy, eve2606
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Mięso niedoprawione, bez smaku. Nie polecam. Sosy nie ratuja sytuacji. W Szczecinie można zjeść naprawdę dobrego burgera, ale nie tutaj.

Dziękujemy, OlaK1618
Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Obrzydlistwo, najgorsze burgery w Szczecinie :) Jeśli ktoś chce się wkurzyć , a następnie mieć posmak wymiotów w buzi to polecam tu.

Dziękujemy, podroznik2106

Wół i Krowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Wół i Krowa? Podziel się wrażeniami!