Szczecin
Zrecenzowano: 10 stycznia 2019

Hotel teoretycznie nowy, położony w paskudnej dzielnicy przy galerii handlowej. Pod hotelem nieszczęsny tani kebab i całodobowy monopolowy przyciągają masę pijaczyn często sprawiających problemy. Kilka razy dziennie z tego powodu pod hotelem policja lub pogotowie.
Parking płatny położony kilkadziesiąt metrów dalej w galerii handlowej, w drodze do galerii najprawdopodobniej zostaniemy zaczepieni przez jakąś pijaczyne o papieroska lub złotóweczkę.
Siłownia świetnie wyposażone, ale również w galerii. Aby się wybrać należy pożyczyć z recepcji kartę wstępu. W terminie w którym byłem tylko raz zdarzyło się, że nie było wolnych kart.
Panie z recepcji wspominam bardzo dobrze. Były przemiłe, zawsze uśmiechnięte i pomocne i zdecydowanie to one podnoszą ocenę tego hotelu.
Pokoje średnio wyposażone, wybrakowane z wyraźnymi śladami zużycia. Sprzątanie pozostaje wiele do życzenia, dwukrotnie w czasie pobytu czekałem tydzień na wyrzucenie śmieci.
Spory hałas z powodu położenia zaraz przy ulicy, ale wybierając obiekt położony w takim a nie innym miejscu trzeba mieć tego świadomość. Hotel posiada najwolniejszą na świecie windę.
Z ciekawych "atrakcji" to części goście hotelowi w postaci drużyn siatkarskich dużych polskich klubów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Problemy z ogrzewaniem na pokojach na najwyższym piętrze.
Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano: 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Z obiektu korzystam trzeci lub czwarty raz i wracam tutaj za każdym razem gdy jestem w Szczecinie. Apartamenty są duże, wygodne i ładnie urządzone. W zasadzie są to kawalerki z aneksem kuchennym wyposażonym w zmywarkę, płytę grzewczą, mikrofalówkę, czajnik i lodówkę. W szafkach znajdziemy również talerze, sztućce, garnki, noże itd. W pokoju znajduje się również żelazko i deska do prasowania. W łazience jest pralka. Śniadania smaczne, podawane w restauracji na parterze. Bardzo polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 646maciejm
Zrecenzowano: 7 października 2017

Mieszkanie do wynajęcia z aneksem kuchennym- czajnik, kuchenka mikrofalowa, kubki i talerze. Czysto, łazienka duża z pralką.
Świetna lokalizacja w centrum miasta. Jedyny minus - brak parkingu, chociaż w bookingu informują że jest.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, jankabond
Zrecenzowano: 25 lipca 2017

Piękne, nowocześnie urządzone apartamenty w centrum miasta. Na miejscu nie brak niczego.. od łyżeczki po deskę do prasowania i pralkę. Bardzo czysto, wygodne łóżka. Nic dodać, nic ująć. . Polecam z czystym sumieniem :-) Na śniadaniu pyszna kawa i wybór dań przyrządzanych na świeżo.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Nostradama
Zrecenzowano: 7 czerwca 2017

Ja spędziłam w hotelu weekend ogromnym plusem jest to, że zdjęcia rzeczywiście przedstawiają realia hotelowe co jak sami wiecie jest nie jest zbyt częste. Pokoje są rzeczywiście bardzo zadbane i urządzone w nowoczesnym stylu. Co ważne łazienki są również bardzo schludne. Obsługa miła i pomocna. Można również skorzystać z hotelowej restauracji, ja jadłam tam śniadanie i również z czystym sumieniem mogę polecić. Cena adekwatna do oferowanej usługi.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Kasia G