Zrecenzowano: 7 października 2017

Mieszkanie do wynajęcia z aneksem kuchennym- czajnik, kuchenka mikrofalowa, kubki i talerze. Czysto, łazienka duża z pralką.
Świetna lokalizacja w centrum miasta. Jedyny minus - brak parkingu, chociaż w bookingu informują że jest.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, jankabond
Zrecenzowano: 25 lipca 2017

Piękne, nowocześnie urządzone apartamenty w centrum miasta. Na miejscu nie brak niczego.. od łyżeczki po deskę do prasowania i pralkę. Bardzo czysto, wygodne łóżka. Nic dodać, nic ująć. . Polecam z czystym sumieniem :-) Na śniadaniu pyszna kawa i wybór dań przyrządzanych na świeżo.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Nostradama
Zrecenzowano: 7 czerwca 2017

Ja spędziłam w hotelu weekend ogromnym plusem jest to, że zdjęcia rzeczywiście przedstawiają realia hotelowe co jak sami wiecie jest nie jest zbyt częste. Pokoje są rzeczywiście bardzo zadbane i urządzone w nowoczesnym stylu. Co ważne łazienki są również bardzo schludne. Obsługa miła i pomocna. Można również skorzystać z hotelowej restauracji, ja jadłam tam śniadanie i również z czystym sumieniem mogę polecić. Cena adekwatna do oferowanej usługi.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano: 26 maja 2017

Nowoczesna stylizacja, bardzo mi sie podobało. Nowoczesny minimalizm, ale tak zrobiony, że bardzo komfortowo. Wszelkie udogodnienia, profesjonalna obsługa. Restauracja ma dobre śniadania, wyszukane i smaczne :) Jak w nowoczesnym apartamentowcu, dla gwiazdy :)

Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, adoniscastelar
Zrecenzowano: 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Nowocześnie urządzony pokój, bardzo czysto, przestronnie. Niedaleko parking podziemny za dodatkową opłatą. Pyszne jedzenie. Przyjemna obsługa. Dobra lokalizacja w pobliżu sporo różnorodnych lokali. Na pewno wrócimy. Polecamy☺

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Małgorzata S