“Smacznie i różnorodnie”
Unagi Sushi — recenzja

Unagi Sushi
Nr 70 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Zrecenzowano 13 września 2019

Sushi i sushimi z tuńczyka uwielbiam , więc wszędzie próbuję. W restauracji UNAGI wszystko smaczne . Jedno zastrzeżenie trochę zbyt dużo ryżu, który nie powinien zdominować innych składników . Dodatki świeże i fajnie podane. b.dobre piwo japońskie , a zielona herbata perfekt, choć trochę mała porcja, chętnie wypiłam dwie
Polecam .

Dziękujemy, Jolanta K

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Często jemy z mężem sushi, choć to nas wyjątkowo zaskoczyło. Wyróżniało się na tle wszystkich innych które smakowaliśmy do tej pory. Mimo wysokiej ceny to warte każdej złotówki. Sushi bogato wypełnione, produkty świeże i dało się odczuć, że są dobrej jakości. Miła obsługa. Na pewno wrócimy jeszcze wiele razy w to miejsce.

Dziękujemy, Janovsky
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: unagisushi_szczecin, Kierownik, Unagi SushiOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dziękujemy, zapraszamy ponownie ❤️

Zrecenzowano 6 czerwca 2019

Niestety sushi z Unagi Sushi Bar bardzo mnie rozczarowało. W smaku było bardzo przeciętne, dużo gorsze od tego oferowanego w Izumi lub Kenko.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, karolinar259
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Już chce się wracać. Tutaj, z całą pewnością, nie zawiodłem się i wysokość oceny to wynik korelacji jakości gościnności, absolutnie dobrego smaku sushi i troskliwej obsługi. Tutaj nawet ten szczegół profesjonalnego zapakowania na wynos niezjedzonej porcji jest istotny. Polecam.

1  Dziękujemy, hubertoos
Zrecenzowano 6 listopada 2018

przystępna cena, fajne menu, pyszne jedzenie, nie trzeba długo czekać na jedzonko. Jedno z moich ulubionych w Szczecinie. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Marika l

Unagi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Unagi Sushi? Podziel się wrażeniami!