“Czas oczekiwania na dania glowne - 1.5 godziny”

Restauracja Caffe Venezia
Nr 80 wśród 425 Restauracje (Szczecin)

Restauracja ma ladna werande i w okresie kiedy pogoda jest ladna to jest zdecydowanie plusem, ale chyba na tym sie konczy. Przystawki byly bardzo srednie, ser mozzarella byl za sluchy, baklazany byly podane zime, jedny plus to zupa rybna. Niestety oczekiwanie na dania glowne bylo nie do przyjecia - zajelo kuchni 1.5 godziny zeby podac dania ktore byly zimne i bezwyrazowe. Zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, poohpeanut

Jedliśmy pizzę i była całkiem dobra, jakość oliwy i oliwek do przystawki rewelacja. Obsługa miła, jednak długo czekaliśmy aż ktoś do nas podejdzie z kartą, mimo, że był to poniedziałkowy wieczór i prawie pusto w środku.

Dziękujemy, Kamila K
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Pyszna kuchnia i deserowa rewolucja oprawiona uprzejmą i profesjonalną obsługą w przepięknym wystroju... serdecznie polecam

Dziękujemy, Maja C
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Czekałam ponad godzinę na sałatkę. Sama ona średnia, nawet bardzo. Ceny wygórowane. Jedyny plus to miła obsługa.

Dziękujemy, Andzelika W
Zrecenzowano 10 maja 2019

Weszliśmy do Venezi przez przypadek, spacerując po mieście. Zamówiliśmy ravioli ze szpinakiem i ricottą, które było pyszne, oraz dwie pizze, które również były bardzo dobre. Nie było problemu z zamianą składników pizzy. Kolega zjadł karczek z dzika, który bardzo mu smakował. Obsługa pana kelnera bez zarzutu.

Dziękujemy, magdapl

Restauracja Caffe Venezia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Caffe Venezia? Podziel się wrażeniami!