Szczecin

“Jedyne prawdziwe”
Pasztecik — recenzja

Pasztecik
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli jadłeś Paszteciki Szczecińskie ale nie w Paszteciku to znaczy że jeszcze nie jadłeś prawdziwych. To tu zaczyna się historia i tu ją można poczuć. Smak zawsze obłędny. Zawsze bezbłędny. Polecam.

Dziękujemy, amsszczecin

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tu znajdują się kultowe paszteciki szczecińskie, lepszych nigdzie nie dostaniecie. Jest to punkt obowiązkowy podczas wycieczki po mieście.

1  Dziękujemy, maciej03
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Byłeś w Szczecinie i nie jadłeś pasztecika z mięsem i barszczem, to błąd.
Tylko tu zjesz najlepsze.
Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, greole11
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce klimatyczne, warto zobaczyć a paszteciki naprawdę dobre. Zamówiłem jeden z pieczarkami, natomiast drugi z parówką, do tego barszczyk, jako dodatek gratis ketchup. Obawiałem się smaku, ponieważ nie wszystkie recenzje go zachwalały, wyjątek w recenzjach stanowił klimat, gdzie raczej wszędzie był podkreślany jako wyjątkowy. Lubię takie regionalne dania i nie zawiodłem się! Naprawdę było to dobre, nie za tłuste, raczej takie jakie powinno być.. czyli dobre. Smak ciasta scharakteryzowałbym jako porównywalny do takich domowych oponek pączkowatych, które robiła moja mama albo ciasta z pączka domowego a dodatki jak dodatki. Warto spróbować i odwiedzić ten lokal. Co do obsługi, to naprawdę była w porządku, bez wchodzeni do du.. ale uśmiech napotkałem, czyli taka jaka powinna być.. załączam kilka zdjęć ;)

Dziękujemy, mariuszn207
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam! Zamówiłam dziś trzy rodzaje pasztecików na wynos, wszystkie były gorzkie, niesmaczne.. skusiłam się bo mieli 5 gwiazdek, żałuję!

Dziękujemy, 610edytat

Pasztecik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Pasztecik? Podziel się wrażeniami!