“PYCHA!”
King John's Bagels — recenzja

King John's Bagels
Get food delivered
Nr 1 wśród 427 Restauracje (Szczecin)
Opis: Prawdopodobnie najlepsze bajgle po tej stronie Atlantyku. Wyrabiane ręcznie i wypiekane codziennie rano na miejscu dla waszej przyjemności. Na bazie naszych bajgli (w pięciu odsłonach smakowych) przygotowujemy kanapki w 20 różnych, starannie dobranych kombinacjach. Klasyki, takie jak Ruben Bagel z nowojorskim pastrami, czyli B.L.T z chrupiącym bekonem albo New York z serkiem kremowym i wędzonym łososiem uzupełniają naszą kartę złożoną z autorskich koncepcji mięsnych, wegetariańskich oraz wegańskich. Ponadto codziennie mamy dla Was zupę dnia (zawsze vegan), desery własnego wypieku, pyszną kawę z jednej z najlepszych palarni w Polsce, ziołowe i owocowe napary, herbaty i ciekawą selekcję zimnych napojów (również alkoholowych). Panuje u nas luźna, domowa atmosfera dbamy, aby każdy gość poczuł się u nas jak wśród znajomych. Jesteśmy przyjaźni rodzinom (mamy krzesełko dla dzieci oraz przewijak) i zwierzętom. Staramy się dbać o środowisko hołdując zasadzie zero waste.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam przyzwyczajenia robić zdjęć a szczególnie jak odrazu chce coś zjeść ale naprawdę polecam pójść zobaczyć i spróbować.Wszystko jest świeże ,można się dobrze i zdrowo najeść za nie dużą cenę.Plus jest miła obsługa

Dziękujemy, 63zuzannak

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bajgle świeżutkie, pyszne, opcja dla wegetarian super, niebagatelne smaki. Obsługa bardzo miła, na ziomeczku, świetna atmosfera w lokalu. Dobra lokalizacja, ceny w porządku, polecam na śniadanie/lunch ze znajomymi!

1  Dziękujemy, jerzyczka
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przepyszne bajgle trafiły przez żołądek do serca, każdy znajdzie coś dla siebie! Przesympatyczni pracownicy, genialna opcja gier planszowych! Polecam!!

Dziękujemy, empatia_poleca
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem czy mogę powiedzieć coś złego na temat bajgli. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Obsługa miła. Kelner sam zadbał o wodę dla piesków. W lokalu można również pograć w gry planszowe. Polecam zbierać pieczątki za bajgle!

Dziękujemy, KanaDi_yummy
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce w alejce z klimatem. Bajgle są pyszne i świeże , zamówiłyśmy do tego zimnego cydra z sokiem marakuja - szczerze? To bardzo polecam na upalne dni! Jeżeli jeszcze kiedyś zagoszczę w Szczecinie to bardzo chętnie wrócę do tego miejsca.♥️

Dziękujemy, Ataebb

King John's Bagels — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w King John's Bagels? Podziel się wrażeniami!