“PYCHA!”
Bajgle Króla Jana — recenzja

Bajgle Króla Jana
Zamów online
Nr 1 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Uwaga: Bajgle Krola Jana jest obecnie zamknięte z powodu remontu (23.07.18 -> 26.07.18). Przepraszamy Państwa za wszelkie spowodowane utrudnienia. Miłość, zespół BKJ W Bajglach Króla Jana będziecie mieli okazję poczuć smak najprawdziwszych bajgli przygotowywanych na zakwasie, formowanych ręcznie, wypiekanych z pasją i serwowanych zarówno w formie kanapek, jak i pieczywa na wynos. W kuchni Króla Jana przygotowujemy pożywne zupy, sałatki i desery, a menu dopełniają kawy, herbaty oraz wyjątkowe napoje.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie mam przyzwyczajenia robić zdjęć a szczególnie jak odrazu chce coś zjeść ale naprawdę polecam pójść zobaczyć i spróbować.Wszystko jest świeże ,można się dobrze i zdrowo najeść za nie dużą cenę.Plus jest miła obsługa

Dziękujemy, 63zuzannak

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bajgle świeżutkie, pyszne, opcja dla wegetarian super, niebagatelne smaki. Obsługa bardzo miła, na ziomeczku, świetna atmosfera w lokalu. Dobra lokalizacja, ceny w porządku, polecam na śniadanie/lunch ze znajomymi!

1  Dziękujemy, jerzyczka
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przepyszne bajgle trafiły przez żołądek do serca, każdy znajdzie coś dla siebie! Przesympatyczni pracownicy, genialna opcja gier planszowych! Polecam!!

Dziękujemy, empatia_poleca
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem czy mogę powiedzieć coś złego na temat bajgli. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Obsługa miła. Kelner sam zadbał o wodę dla piesków. W lokalu można również pograć w gry planszowe. Polecam zbierać pieczątki za bajgle!

Dziękujemy, KanaDi_yummy
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Urocze miejsce w alejce z klimatem. Bajgle są pyszne i świeże , zamówiłyśmy do tego zimnego cydra z sokiem marakuja - szczerze? To bardzo polecam na upalne dni! Jeżeli jeszcze kiedyś zagoszczę w Szczecinie to bardzo chętnie wrócę do tego miejsca.♥️

Dziękujemy, Ataebb

Bajgle Króla Jana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Bajgle Króla Jana? Podziel się wrażeniami!