“Smaczna pizza”
Restauracja Paladin — recenzja

Restauracja Paladin
Nr 83 wśród 425 Restauracje (Szczecin)
Opis: Paladin jest kameralną Restauracją-Pizzerią oferującą dania kuchni włoskiej, zlokalizowaną w sercu Szczecina - na Szczecińskich Bulwarach. Powstanie Restauracji zainspirowała pasja oraz zamiłowanie do słonecznej Italii, jej uroków, klimatu, kuchni i oczywiście wina. Naszym celem było stworzenie wyjątkowej atmosfery w lokalu, jako miejsca nie tylko spożywania posiłków ale także kulturalnych spotkań, połączonych z ciekawymi wydarzeniami np. testowanie wina, warsztaty kulinarne i wiele innych, które zamierzamy organizować. W tym celu stworzyliśmy Klub Paladin, do którego zapraszamy wszystkich miłośników kuchni włoskiej. Wszystkie nasze dania przygotowywane są ze świeżych , oryginalnych, włoskich produktów a najważniejszym wyposażeniem lokalu jest piec opalany drewnem, dzięki któremu oferujemy wyśmienitą pizzę. Naszą pizzę można również kupić na kawałki - to przede wszystkim propozycja dla spacerowiczów. Dopełnieniem każdej potrawy może być wspaniałe wino, importowane bezpośrednio z Włoch z winnicy Paladin zlokalizowanej w regionie Veneto, której historia sięga 1962 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy u nas czuł się dobrze. Wyposażenie lokalu ma zapewnić pełen komfort naszym Gościom - w lokalu działa bezpłatne Wi-Fi, lokal jest klimatyzowany a każdy stolik ma dostęp do sieci elektrycznej, gdzie można podłączyć swój laptop i inne urządzenia. Kochamy dzieci i chcemy aby zarówno one jak i ich rodzice czuli się u nas wspaniale. W lokalu dostępne są zabawki i gry rodzinne, dzieci mogą oglądać bajki. Mamy też wygodne krzesełka, przewijak w łazience a na życzenie podgrzewacz do butelek.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza nadal smaczna, nie.jest to to samo co na początku działalności ale nie.jest najgorzej. Możnaby zadbać bardziej o jakość personelu obsługującego oraz o czystość i ogólnie rozumiany porządek. Generalnie POLECAM aczkolwiek z pelną świadomością wskazanych uchybień.

Dziękujemy, Flem19

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W niedzielny wieczór wybraliśmy się ze znajomymi na gorąco polecane truskawkowe mojito. Kelnerka, która je przyniosła oblewając przy tym pół stolika (stwierdziła: zawsze tak się dzieje, bo jest za dużo lodu, nawet nie zaproponowała wytarcia go) miała nas kompletnie w głębokim poważaniu. Jeżeli o coś prosiliśmy to pomimo trzykrotnych zapewnień: już niosę - trzeba było i tak iść do środka i poprosić inna kelnerkę o pomoc. W restauracji zajęty był tylko jeden inny stolik a kelnerka wyraźnie bardziej zainteresowana była patrzeniem w telefon i robieniem obrażonej miny.
Mojito całkiem smaczne ale obsługa to ogromny minus.

Dziękujemy, Samii610
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Po rejsie statkiem postanowiliśmy skorzystać z oferty restauracji zlokalizowanej przy Dworcu Morskim w Szczecinie, tym bardziej , że było z nami 4 letnie dziecko, a restauracja kusiła pizzą o kształtach zwierząt ,specjalnie dla dzieci. Po kilku minutach zjawiła się kelnerka wręczając nam karty z menu. Na zadane podczas przeglądania menu pytanie, czy potrawa jest mocno pikantna z rozbrajająca szczerością odpowiedziała , że ... nie ma pojęcia (!), ale może zapytać. Zależało nam na czasie, więc zrezygnowaliśmy z oczekiwania na dokształcanie pani kelnerki i zamówiliśmy 2 pizze- quattro stagioni i capicciosa oraz spaghetti Amatriciana ( nazwa ta sprawiła pani na tyle problemów, że w końcu przy potwierdzaniu zamówienia zrezygnowała z prób wymówienia nazwy potrawy, mówiąc - i ten makaron). Na pytanie o menu dla dzieci pani zauważyła, że przy stole jest również dziecko i pobiegła po specjalną kartę z manu dla dzieci, z kolorowankami dla dzieci ( fajny pomysł tylko ... że nie było czym jej pokolorować, a kredek na rejs morski raczej ze sobą się nie zabiera). Ostatecznie maluszek wybrał pizzę w kształcie kaczuszki z zielonymi oliwkami, a pani dokładnie jeszcze raz powtórzyła całe zamówienie i pozostało nam czekać na ucztę dla podniebienia. Po pewnym czasie ( całkiem przyzwoitym) otrzymaliśmy zamówione potrawy... choć nie do końca... dziecko dostało zwykłą pizzę z czarnymi oliwkami, a na zwróconą uwagę, pani stwierdziła , że zapomniała powiedzieć w kuchni (!) przeprosiła i ... tyle... uznała ,że to rozwiązuje sprawę, zostawiając przy stole dzieciaka z bardzo mocno zawiedzioną miną ! ponieważ jak pisałem, zależało nam na czasie, nie mogliśmy czekać na kolejną pizzę , musieliśmy przekonać go, że ta pizza też jest pyszna i ma też fajny kształt. Jednocześnie pani przyniosła sztućce w koszyku, wyścielonego płótnem, które nosiło ślady intensywnego używania przez co najmniej tydzień. Oczywiście można próbować szukać pozytywów tej sytuacji, domyślając się , że z restauracji musiało w tym czasie korzystać sporo klientów, a więc że jedzenie musi być całkiem , całkiem ;) jednak prawda jest taka, że wrażenia natury estetycznej są zdecydowanie negatywne, nie mówiąc już o kwestiach sanitarno- epidemiologicznych. Pozytywne natomiast wrażenie robią sanitariaty, pomyślano nawet o podstawce dla milusińskich, aby same mogły skorzystać z umywalki. Co do jedzenia, było w porządku, choć osobiście wolę nieco cieńsze ciasto do pizzy, ale to kwestia gustu. Pytanie tylko, czy warto psuć pracę szefa kuchni negatywnym wrażeniem sprawianym przez mocno niekompetentną obsługę ? Diabeł przecież tkwi w szczegółach.

Dziękujemy, Globtroter69
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety poziom coraz niższy, dwa tygodnie temu w piątek około 19 brak piw. Dziś też w piątek około 18 mimo niezbyt dużego obłożenia po dosyć długim oczekiwaniu na napoje dostaliśmy ciepłe a nie gorące zupy i twardy, suchy makaron. Jedynie sałatka na zimno była smaczna, ale to trudno zepsuć.
Pani kelnerka przy rozliczeniu poinformowała nas że konsultowała zareklamowane dania z szefem kuchni i że wg niego wszystko było w porządku i ciepłe, zgodne z procedurami.
No co prawda powstrzymała się z komentarzem że chyba klient jest awanturujący się.
Na najbliższy czas żegnam się z Paladinem.

Dziękujemy, chrostek
Zrecenzowano 6 lipca 2019

W menu jest podane, że kawa latte ma objętość 330 ml, a podawana jest w szklance 230 ml. Po zwróceniu uwagi kelnerka upierała się, że szklanka ma 330 ml... Myślę, że każdy jest w stanie rozróżnić taką objętość. Obsługa klienta -10.

Dziękujemy, Boguslaf

Restauracja Paladin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczecin, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Paladin? Podziel się wrażeniami!